І смішно, і грішно: Кирило Сазонов розповів, як керівництво української розвідки тринькає гроші

Сотню тисяч гривень у відомстві вирішили витратити на....візитниці.

Служба зовнішньої розвідки тринькає гроші на візитниці. Ілюстрація:kupola.kiev.ua

Про те, як бездумно витрачаються гроші в українських спецвідомствах та держслужбах, відомо давно. Про один із таких випадків написав у Facebook журналіст Кирило Сазонов, повідомляють Патріоти України.

"Еще из серии "Забавные закупки". Служба внешней разведки Украины закупает на 100 тысяч визитницы и планинг. Ну, деньги не большие.

И на разведке грех экономить. Но я вот понять не могу - зачем разведчикам визитки? Если там написать, что ты разведчик, можно оказаться на грани провала" - пише Сазонов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

В нашій країні все просто чудово! - Володимир Регеша "Santa"

середа, 20 вересень 2017, 13:53

Завдяки багатьом добрим людям сьогодні я хочу офіційно заявити:В нашій країні все просто чудово!Ну, не у всій, але в АТО точно. Тут у всіх, від водовоза до начальника штабу, одна єдина думка- як би швидше вибити наволоч з окупованих територій і дійти д...

"Русская армия - позор и лицо России", - блогер

середа, 20 вересень 2017, 13:53

"Учения “Запад-2017” и сопутствующие им события еще больше убеждают во мнении, что вооруженные силы России – это колосс на глиняных ногах, а сами учения больше напоминают экранизацию Владимира Войновича", - пише Віталій Могилевський для БезТабу, пер...