І смішно, і грішно: Кирило Сазонов розповів, як керівництво української розвідки тринькає гроші

Сотню тисяч гривень у відомстві вирішили витратити на....візитниці.

Служба зовнішньої розвідки тринькає гроші на візитниці. Ілюстрація:kupola.kiev.ua

Про те, як бездумно витрачаються гроші в українських спецвідомствах та держслужбах, відомо давно. Про один із таких випадків написав у Facebook журналіст Кирило Сазонов, повідомляють Патріоти України.

"Еще из серии "Забавные закупки". Служба внешней разведки Украины закупает на 100 тысяч визитницы и планинг. Ну, деньги не большие.

И на разведке грех экономить. Но я вот понять не могу - зачем разведчикам визитки? Если там написать, что ты разведчик, можно оказаться на грани провала" - пише Сазонов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Мы получили еще одну возможность заглянуть в путинскую внутреннюю Монголию. Там, как и ожидалось, нет даже телефонов", - російський політик

неділя, 18 лютий 2018, 2:00

Російський президент вимагає від вчених знайти спосіб зробити його безсмертним, однак саме під час його "вмілого керування" було заборонено багато досліджень та скорочене фінансування науки. "Уйдет в 2024 году, говорите? Нет, он всерьез думает о бессме...

Шведський міністр висловив готовність скандинавської країни долучитись до миротворчої місії на Донбасі

субота, 17 лютий 2018, 23:54

Швеція готова надати свої війська для миротворчої місії ООН на Донбасі, якщо на це погодяться Росія і Захід. "Якщо ми побачимо відповідні умови, і якщо ми зрозуміємо, що ця місія може допомогти, тоді ми відкриті для цього", – сказав він.