І знову винен Обама? "Угрожали укропам, что будет у них дефолт. Но укропы выстояли" - блогер

А російська економіка тим часом пробила дно - оголошений пенсійний дефолт.

Ілюстрація:www.krizis-2015.ru

Росія "допонтувалась" і довоювалася - постійно погрожували "укропам", а в підсумку отримали самі. Про це на своїй сторінці в Facebook пише блогер Мирослав Олешко, передають Патріоти України.

За словами блогера, Україні обіцяли дефолт, але в підсумку"укропи" вижили й вистояли, а ось економіка Росії досягла самого дна і пробила його - в країні оголосили пенсійний дефолт. Ну, звичайно ж, пише блогер, в Росії сто відсотків знову винен Обама.

"Довоевались и допонтовались. Угрожали укропам, что будет у них дефолт. Но укропы выстояли. А российская экономика тем временем пробила дно - объявлен пенсионный дефолт.

И конечно же в этом виноват не Путин и не кремлевские жулики кореша, которые развязали войну с соседней страной. Виноват Обама! 100%. Вообщем, с победой вас россияне!" - написав Олешко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Таємниця київського пам'ятника Богдана Хмельницького: Куди насправді вказує булава гетьмана і чому так

середа, 24 червень 2026, 12:28

Пам'ятник Богдану Хмельницькому на Софійській площі – один із найвідоміших і давніх символів Києва. Проте навколо постаті гетьмана на коні вже понад століття точаться гарячі суперечки. Головне питання, яке хвилює киян та туристів: куди саме Хмельницьки...

Логістична анаконда стискає кільця: Російські війська втратили можливість проводити наступальні дії на території Приазовʼя, - керівник Центру вивчення окупації

середа, 24 червень 2026, 9:35

Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...