Я сам з Луганська, я втратив все і я проти торгівлі з РФ, - волонтер

Влада в 2014 році не думала про 2 мільйони українців, що втратили житло і роботу, а тепер, коли у суспільства накипіло і суспільство підтримало блокаду і припинення торгівлі з Росією, політикам довелося підлаштуватися і ситуативно приймати рішення.

Українці проти торгівлі з ОРДЛО і РФ. Фото: ЖЖ.

Ми повинні визначитися, де ворог. Сьогодні ООН сказала, що близько 500 тисяч українців можуть втратити роботу через блокаду. Так, це погано, але я вважаю, навіть якщо це станеться, у чому я сумніваюся (так-так більшість підприємств переключиться на РФ з окупованої території), критичного в цьому нічого немає. Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці волонтер Семен Кабакаєв, передають Патріоти України.

У 2014 році близько 2-х мільйонів людей втратили житло і роботу через агресію РФ, влада не думала про них, не розробила програми і не допомогла інтегруватися, за них це робили фонди і зарубіжні партнери.

Тепер, коли у суспільства накипіло і суспільство підтримало блокаду і припинення торгівлі з Росією, політикам довелося частково підлаштуватися і ситуативно приймати рішення. Це смішно, це йде врозріз з усіма планами, які були у нашого істеблішменту, але це результат тієї бездіяльності і нерішучості, які ми бачили ці три роки.

Я сам з Луганська, я втратив все і я проти торгівлі з РФ. Ми повинні робити контрзаходи пропорційно збитку, який завдала Росія.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вагнеру" стає все скрутніше: Українці відбили втрачені позиції навколо Бахмута, - ISW

субота, 1 квітень 2023, 7:38

Геолокаційні кадри, опубліковані 31 березня, свідчать про те, що українські війська провели контратаку на південний захід від Бахмута та відновили втрачені позиції на південь від Іванівського (близько 7 км на південний захід від Бахмута), повідомляє Ін...

​"Шторм" не конфетка... - Злий Одесит

субота, 1 квітень 2023, 7:01

Осенью 2022 года в составе РОВ и не только, но и сброда в составе 1АК и 2АК, стали появляться подразделения нового типа, которые грозно именовались "Шторм". Это грозное нечто было, по сути, подобием усиленной роты или недоделанной БТГр. На первый взгля...