"Я знаю неприродність цього організму - Росії, тому вірю в розпад. Просто він буде поступовим", - нардеп Шухевич

Зліплене докупи тримається до пори до часу. Прийде момент, коли численні народи РФ не захочуть бути росіянами.

Юрій Шухевич. Фото: ЖЖ.

Син головнокомандувача УПА Романа Шухевича, народний депутат фракції "Радикальної партії" Юрій Шухевич вважає, що ще потрібно розібратися "хто кому більше потрібен - ми полякам чи вони нам" у питанні Волинської трагедії. Про це він заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ, передають Патріоти України.

"Росіяни не є нацією. То конгломерат рас та народів, скований одним "обручем" - імперією. Подивіться, що було у 1917-1918 роках - як все почало валитися, незалежність оголосили навіть козачі області, як то Кубань. Те саме сталося, коли розвалився Союз. Було потрібно лише три дні путчу, щоб "обруч" розірвався.

От чому я сказав, що це не нація? Коли розвалився Радянський Союз, один мій знайомий, який живе у Волгограді, спитав: "У нас багато хто з місцевих почали записуватися татарами. Чому так?". Я відповів: "Так а що ж ти хочеш?! То ж астраханські татари". Іван Грозний завоював Астрахань. Згодом тим людям у паспортах написали: росіяни. Але десь глибоко на підсвідомості вони усвідомлюють, ким є. Так от конгломерат без влади не може жити. Яка різниця між українцями та московітами? Для них влада - щось таке, дане Богом. Це як сьогоднішня погода: ви можете нарікати, що йде дощ, але ж ви не можете його скасувати. Так і у них: "Да, несправедливо. Но власть сказала. Что ж поделаешь?!" Українці не такі. Два Майдани тому підтвердження. Особливо другий. Нам не подобається - ми виступаємо проти й скидаємо це ярмо. Бо маємо відчуття справедливості", - вважає нардеп.

"Не забувайте, що там же ще є Північний Кавказ, Башкирія. Зліплене докупи тримається до пори до часу. Прийде момент, коли вони не захочуть бути росіянами. Згадають, що вони татари, башкири чи ще хтось. Тоді станеться. Я знаю неприродність цього організму (Росії. - ред), тому вірю в розпад. Просто він буде поступовим - не в один день", - резюмував Шухевич.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хто відповість? - Захід за участю президента України пройшов із грубими порушеннями карантинних обмежень (фото)

неділя, 5 липень 2020, 13:30

Відвідування Южного - перший пункт у програмі візиту Зеленського в Одеську область. Президент Володимир Зеленський відкрив у місті Южне Одеської області спорткомплекс на території школи №1. У заході брали участь десятки дітей, передають Патріоти Україн...

Вода для Криму: Росіяни хотіли «купити» заступника голови Адміністрації президента України, - Муждабаев

неділя, 5 липень 2020, 13:12

Російська окупаційна влада пророкує водний колапс на півострові. "— Начинается особо жаркий сезон и опять обсуждается вопрос подачи днепровской воды по Северо-Крымскому каналу. Причем часть нынешнего крымского «руководства» утверждает, что вода нужна, ...