Як можна посилити сигнал Wi-Fi без сусіда-айтішника: 6 способів

Вас нервують дві причини: перша: слабкий і нестабільний сигнал. Друга: низька швидкість передачі даних. І те й інше вирішується легко навіть людиною з гуманітарним складом розуму.

Продуктивність Wi-Fi-мережі доставляє незручності в двох випадках. Перша: слабкий і нестабільний сигнал. Друга: низька швидкість передачі даних. І те й інше вирішується легко навіть людиною з гуманітарним складом розуму, якщо вона прочитає нашу статтю або виставить ящик пива сусідові-айтішникові.

Варіант з пивом, безумовно, кращий і вносить пожвавлення в економіку, а також дає відчутний приріст ВВП. Але у цього варіанту часто є невиправний недолік: сусіда-айтішника може не існувати. І ось тоді волею-неволею доведеться читати, що ми тобі тут понаписували.

1. Найголовніше.Переконайся, що в центрі твоєї Wi-Fi-мережі знаходиться сучасний повноцінний бездротової роутер (АКА-маршрутизатор). Ключове слово – сучасний. Справа в тому, що комунікаційне обладнання розвивається настільки ж активно, як вся IT-індустрія. Ті стандарти, протоколи та швидкості бездротової передачі, що були нормою 5-7 років тому, нині безнадійно відстали. Наприклад, не так давно канал в 50-60 Мбіт / с вважався пристойним варіантом для будинку, для сім’ї, для понтів. А зараз недорогі апарати за пару тисяч гривень заявляють теоретичні 300 Мбіт / с.

2. У своїх особистих щоденниках Капітан Очевидність неодноразово наголошував, що головною перешкодою для сигналу Wi-Fi є стіни і перегородки. Крім стін серйозною перешкодою для Wi-Fi-сигналу може стати будь-яка екрана перепона з вмістом металу – найчастіше це дзеркало, акваріум або сталева статуя Дарта Вейдера. Знесення всіх стін в квартирі є оптимальним рішенням всіх твоїх проблем, але це клопітно, так. Простіше задуматися про те, щоб знайти для джерела сигналу оптимальну точку розміщення. Твій бездротової роутер повинен бути якомога ближче до центру приміщення і не лежати на підлозі, а розміститися хоча б в метрі від статі.
3. Багато умільці вручну прокачують антени роутерів, навішуючи на них бляшанки, фольгу і так далі. Насправді гра явно не варта свічок – краще купити підходящу антену підвищеної потужності. Чималий асортимент їх на сайтах Wi-Fi-обладнання, і деякі виглядають дуже екзотично. Коефіцієнт посилення антени вказується в ізотропних децибелах (дБи). У стандартній антени від домашнього маршрутизатора потужність в районі 2 дБи, але знайти і купити антену з посиленням 10-20 дБи не представляє проблем, а ситуацію з доступністю сигналу це вирішує радикально!

4. Дуже багато сучасних моделей роутерів комплектуються парою антен, а в топових моделях їх може бути ще більше. Зазвичай це забезпечує хороший сигнал, але якщо ні, то міняти відразу дві антени буде накладно. У такій ситуації краще поставити в квартирі додаткову точку роздачі сигналу – такі пристрої звуться «ретрансляція» (повторювач Wi-Fi). Коштують вони приблизно як недорогий роутер і необтяжливі в налаштуваннях.

5. Нерідко проблемним елементом в домашній мережі є не роутер, що не планування квартири, а саме приймальний пристрій. Треба раз і назавжди зарубати собі на носі дві речі. Перше: якщо у тебе є потужний комп’ютер для ігор і мультимедіа, краще все-таки підключати його до мережі провідним з’єднанням (тому мільйон причин, і всі вони важливі). Друге: якщо ти збираєшся приймати Wi-Fi через адаптер, вибирай не крихітне пристрій розміром з ніготь (воно годиться лише для посиденьок в кав’ярні), а приймач з великою антеною. Купівля Wi-Fi-адаптера з важкою антеною допомагає і тоді, коли твій ноутбук ловить сигнал паршиво, але в якомусь кутку кімнати – набагато краще. Ти можеш встромити в ноутбук Wi-Fi-адаптер, а антену від нього розмістити в тому самому щасливому кутку.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ми не забули ані про нього, ані про його колег": У Третій штурмовій порадили, де ще треба шукати російських агентів

субота, 18 січень 2025, 21:52

Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...

"Яка реакція батюшок? Жодної!": Через обстріл росіян пошкоджено собор УПЦ МП в Запоріжжі (фото)

субота, 18 січень 2025, 21:33

У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...