Вишня стібеться з тієї суміші русизмів і канцеляриту, якою говорять українці 1949 року. Придивіться уважніше: ви точно нічого з цих висловів не вживаєте?
"Дорогий нелауреат Сталінської премії Юрію Корнійовичу!
Майте на увазі, що я не мав змоги читати Ваші твори один невеличкий "відрізок часу" (ах, мова! ах, моя дорога мова!), і от у "сьогоднішній день" (ах, мова! ах, моя дорога мова!) я почав читати "Наші тайни".І тепер із тайного мені все робиться явним.
І от що я мушу Вам сказати: "незважаючи на деякі недоліки", роман "Наші тайни" і т. д., і т. і...
Ви прекрасно мене розумієте, що розумнішого від "незважаючи на деякі недоліки", ніякий критик, а "в тій кількості і я" (ах, мова! ах, моя дорога мова!), сказати не може.
Дозвольте мені як читачеві (не критикові!) сказати моє якнайтепліше спасибі за насолоду.
"Примите уверение в моём ік вам почтении и преданности".
Остаюсь ваш покорный слуга
Остап Вишня
14. ІV. 1949
Київ, что на Дніпрі і його припливах, або ж притоках"
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...