Як в Карпатах бурі ведмеді весело зустрічають весну (фото)

У "Синевірі" тварини "боролися" в грайливому настрої та розважалися іншими способами.

Бурі ведмеді в "Синевірі". Фото: Фейсбук

У реабілітаційному центрі для бурих ведмедів, розташованому на території національного природного парку "Синевір" помітили бурих ведмедів, повідомляють Патріоти України.

Фото грайливих тварин розмістив в соцмережі Фейсбук А.Тичина. "Бурі ведмеді у "Синевирі", які нещодавно перебувають у заповіднику, а тому ще не впадають у сплячку, вже відчули прихід весни", - зазначив журналіст.

"Синевир" — національний природний парк в Українських Карпатах, у межах Міжгірського району та частини Хустського району Закарпатської області. З 13 липня 2017 року національний парк "Синевир" входить у світову спадщину Юнеско як один з масивів букових пралісів Карпат та інших регіонів Європи.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Прошло 5 дней как задержан на взятке родной брат главы Окружного админсуда Павла Вовка - Бутусов

неділя, 11 квітень 2021, 23:35

Молчит президент, комитет Верховной Рады по правосудию, СНБО не готовит указ, молчит Высший совет правосудия, молчит Совет судей. Прошло 5 дней как задержан на взятке родной брат главы Окружного админсуда Павла Вовка, но почему-то мы не слышим никаких ...

З архіву ПУ. У глибинах океану: Дивовижну морську істоту довжиною 47 метрів зняли на відео

неділя, 11 квітень 2021, 23:30

Сифонофори - хижаки. Харчуються вони дрібними організмами, ракоподібними і рибами. Вченим Інституту океану Шмідта під час експедиції на судні Falkor у західних берегів Австралії вдалося зняти дивовижну гігантську істоту. Відео вони виклали в соцмережі ...