"Відстань 30 км їдеш понад годину": Мережу шокували ями на дорогах у Карпатах (фото)

На деяких ділянках легкові авто взагалі проїхати не можуть.

Дорога "Ворохта - Верховина". Фото: Фейсбук.

На дорозі Ворохта — Верховина в українських Карпатах деякі ями досягають глибини 40 см, що дуже ускладнює проїзд по них для легкових автомобілів. На ситуацію звернув увагу користувач Facebook Олександр Рибаков, передають Патріоти України.

Він також оприлюднив фотографії ділянки дороги, які демонструють жахливий стан дорожнього покриття. "Кричуща неповага до людей, які використовують дорогу Ворохта — Верховина! Глибина ям сягає 40 см. На деяких ділянках легкові авто проїхати не можуть. Відстань 30 км їдеш понад годину. Сніг не очищається і намерзлий лід ускладнює ситуацію. Минулий рік дорога простояла без ремонту. Де розвиток туризму?! Як таке можна було допустити? Ще напередодні виборів. Чи щільність населення дозволяє ігнорувати цей регіон? Що плануєте робити, адже це тільки початок зими?" — йдеться у повідомленні.

У коментарях користувачі висловили обурення ситуацією: "Як згадаю, що навесні по ній на Черемош їхати... Плакати хочеться...", "Гарне туристичне місце і такі жахливі дороги! Маразм і пофігізм перемагає!", "Як говорив Кличко "не в кілометрах вимірюється відстань") таких доріг в Україні тисячі кілометрів, на жаль", "Жах".


"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:32

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріот...

"Лось мене сам знайшов": Відомий український актор і боєць ЗСУ потрапив у серйозну ДТП (фото)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 12:14

Український актор Павло Алдошин, який з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну пішов на фронт, потрапив у дорожньо-транспортну пригоду, повідомляють Патріоти України. Він розповів, що їхав по дорозі на мотоциклі зі швидкістю 67 кіломет...