"Відстань 30 км їдеш понад годину": Мережу шокували ями на дорогах у Карпатах (фото)

На деяких ділянках легкові авто взагалі проїхати не можуть.

Дорога "Ворохта - Верховина". Фото: Фейсбук.

На дорозі Ворохта — Верховина в українських Карпатах деякі ями досягають глибини 40 см, що дуже ускладнює проїзд по них для легкових автомобілів. На ситуацію звернув увагу користувач Facebook Олександр Рибаков, передають Патріоти України.

Він також оприлюднив фотографії ділянки дороги, які демонструють жахливий стан дорожнього покриття. "Кричуща неповага до людей, які використовують дорогу Ворохта — Верховина! Глибина ям сягає 40 см. На деяких ділянках легкові авто проїхати не можуть. Відстань 30 км їдеш понад годину. Сніг не очищається і намерзлий лід ускладнює ситуацію. Минулий рік дорога простояла без ремонту. Де розвиток туризму?! Як таке можна було допустити? Ще напередодні виборів. Чи щільність населення дозволяє ігнорувати цей регіон? Що плануєте робити, адже це тільки початок зими?" — йдеться у повідомленні.

У коментарях користувачі висловили обурення ситуацією: "Як згадаю, що навесні по ній на Черемош їхати... Плакати хочеться...", "Гарне туристичне місце і такі жахливі дороги! Маразм і пофігізм перемагає!", "Як говорив Кличко "не в кілометрах вимірюється відстань") таких доріг в Україні тисячі кілометрів, на жаль", "Жах".


Новопризначений намісник Києво-Печерської лаври звернувся до ченців із закликом залишатися у Києво-Печерській лаврі у складі ПЦУ (відео)

середа, 29 березень 2023, 21:22

Принаймні частина братії Києво-Печерського монастиря вирішила перейти до ПЦУ і не залишить стіни Лаври слідом за керівництвом УПЦ МП та попереднім намісником Павлом Лебедєм. Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній визначив архіманд...

"Була думка піднятися по зброю": Вагітна снайперка Емеральд розповіла про конфлікт із охоронцем ЖК

середа, 29 березень 2023, 21:14

Вагітна снайперка Євгенія Емеральд розповіла, що охоронець житлового комплексу, де вона мешкає, нахамив їй і не хотів пропускати жінку на автомобілі її чоловіка. Про це снайперка повідомила у своїх Instagram-сторіз, передають Патріоти України. Емеральд...