Час ставати на лижі: Карпати ваблять по-справжньому зимовою погодою та красою

З 2-тисячників сніг та морози стрімко спускаються до традиційних курортів Драгобрату і набагато нижчого, але комфортнішого Буковеля.

На горі Піп Іван. Фото: соцмережі.

Працівники Чорногірського гірського пошуково-рятувального посту, що знаходяться на горі Піп Іван оприлюднили інформацію про погоду, яка саме зараз у горах, передають Патріоти України.

Так, станом на 13:50 годину цього дня, на г. Піп Іван Чорногірський температура навколишнього середовища впала до -8°С. Вітер південно-західний 13м/с, поривчастий, хмарно, обмежена видимість, сніг.

Саме через таку погоду рятувальники посту радять утриматись від походу в гори. Разом з інформацією рятувальники публікують й фотодоказ. Зазначимо, раніше на сайті Закарпатського обласного центру з гідрометеорології попереджали про різке зниження температури, а у горах - про мокрий сніг.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.