Вам цікаво, як виглядала головна ялинка Харкова в різні роки? Дивіться на фото з архіву Євгена Плаксіна, Костянтина Михайлова і Юрія Зіненка.
До цього з головним символом Нового року більшовики завзято боролися. Проте 28 грудня 1935 року в газеті Правда був опублікований заклик тодішнього секретаря ЦК КП (б) України Павла Постишева організувати для дітей веселу зустріч Нового року. І вже 30 грудня в Харкові відгримів перший радянський новорічний бал, на якому побували 1200 школярів. Туди запросили відмінників, чиї карнавальні костюми затвердила спеціальна комісія.
Перше святкове дерево радянських часів у висоту було всього близько трьох метрів. Уже в 1936 році влада Харкова поставили ялинку не тільки в будівлі Палацу піонерів, але на вулиці. 5-метрову сосну встановили майже навпроти нинішньої мерії.
На початку вулиці Пушкінській головну ялинку міста встановлювали аж до 1941 року, доки не почалася війна. Після її закінчення традицію ставити ялинку воскресили в парку Горького. Там у новорічні свята ставили невелику ялинку, але вона не була головною. Традицію ставити головну ялинку міста влада повноцінно відновили лише у кінці 1960-х.
У лісовому масиві поблизу садового товариства "Пеленг-Борисово" в Домодєдовському окрузі Московської області 16-річний підліток напав на дівчат 13 і 16 років і завдав їм численних ударів молотком по голові. Про це 12 липня в Telegram повідомила прокура...
Курорт, який наприкінці червня відкрили в північнокорейському портовому місті Вонсан, уже закрили. Про це 18 липня повідомив "Bild на русском", передають Патріоти України. Лідер КНДР Кім Чен Ин ще 1 липня відвідав прибережний комплекс Вонсан-Кальма і н...