Вам цікаво, як виглядала головна ялинка Харкова в різні роки? Дивіться на фото з архіву Євгена Плаксіна, Костянтина Михайлова і Юрія Зіненка.
До цього з головним символом Нового року більшовики завзято боролися. Проте 28 грудня 1935 року в газеті Правда був опублікований заклик тодішнього секретаря ЦК КП (б) України Павла Постишева організувати для дітей веселу зустріч Нового року. І вже 30 грудня в Харкові відгримів перший радянський новорічний бал, на якому побували 1200 школярів. Туди запросили відмінників, чиї карнавальні костюми затвердила спеціальна комісія.
Перше святкове дерево радянських часів у висоту було всього близько трьох метрів. Уже в 1936 році влада Харкова поставили ялинку не тільки в будівлі Палацу піонерів, але на вулиці. 5-метрову сосну встановили майже навпроти нинішньої мерії.
На початку вулиці Пушкінській головну ялинку міста встановлювали аж до 1941 року, доки не почалася війна. Після її закінчення традицію ставити ялинку воскресили в парку Горького. Там у новорічні свята ставили невелику ялинку, але вона не була головною. Традицію ставити головну ялинку міста влада повноцінно відновили лише у кінці 1960-х.
Журналіст Віталій Портников зазначив, що повна російська окупація Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей створює плацдарм для подальшого наступу РФ, передають Патріоти України. "Ми бачили інтерв'ю прессекретаря президента Росії, яки...
Експертка з мови тіла та фахівчиня з комунікацій Джуді Джеймс оцінила мову тіла президента США Дональда Трампа під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Ватикані, перед похоронами Папи Римського Франциска. Джеймс у коментарі The D...