
Після загибелі представника місії ОБСЄ на Донбасі заговорили про введення миротворчих військ. Це можливо тільки за російської згоди, вважає правник-міжнародник Геннадій Друзенко. Про це він розповів в інтерв'ю Gazeta.ua, передають Патріоти України.
"Ввести миротворців нереально без згоди Росії. До того ж ефективність "блакитних шоломів" викликає сумніви. Та навіть якщо вони й увійдуть, є побоювання, що під "блакитними шоломами" будуть російські війська чи війська Організації договору колективної безпеки", - сказав він.
НАТО не має своїх військ, ОБСЄ не має своїх поліцейських, наголосив експерт.
"Це завжди країни, які погоджуються взяти на себе цей тягар. А Росія зацікавлена легалізувати своїх військових в Україні. Уже робить спроби зробити це під егідою ОДКБ", - наголосив Друзенко.
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...