"Якого такого дива, після всієї гидоти, яку сказав Дорн, буде відбуватися його концерт у Києві?", - активіст

Про місце концерту тим, хто купить квитки, обіцяють повідомити за годину до заходу.

Дорн обіцяє дати концерт у Києві. Фото: соцмережі.

"Дивує цинічність організаторів концерту сєпара Івана Дорна в Києві. На минулому тижні розпочалася масова реклама так званого концерту відвертого московлюба Дорна, який відбудеться в секретному місці в Києві", - пише активіст Андрій Смолій на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Компанія, яка реалізує квитки Concert.ua, не повідомляє місце проведення заходу. Тобто квитки по 500-3000 грн. продаються на невідомо який захід. Як заявив сам московський гастролер – про місце проведення повідомимо за годину.

Тепер найголовніше. Якого такого дива, після всієї гидоти, яку сказав Дорн, буде відбуватися концерт в Києві? От скажіть, якого??? Вам не здається що виступ путініста в Україна, як мінімум не є адекватним?

Наведу пару фраз цього московського прислужника: "Коли сталася сварка двох братів, усі молодші брати сказали "ні" всьому від старшого брата, хочемо усе своє. Музичні журналісти почали відшукувати українські колективи, щоб сказати, що в нас усе добре з музикою і всього достатньо…".

"Цей виступ називається "не потрапити в халепу". Я тоді подумав, що треба вийти з тризубом, щоб ніхто не смердів". Це на додачу до того, що ця особа не вилазить з держави-агресора.

Фактично, це такий собі Козловський, але в більших масштабах. Чому тоді концерти Козловського скасовані, а інша особа собі дозволяє їх проводити в столиці Української держави та ще й мати нахабство продавати квитки в таємне місце? Тож я останній раз закликаю організаторів піти геть з України і Києва. Від міської влади вимагаю хоч раз проявити волю і показати на чиєму ви боці – сепаратистів чи України".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Кремль в рамках "мирного плану" готується "купити трохи українців разом з землею", - Голобуцький

середа, 29 березень 2023, 0:35

"Кремль почав просувати (і апробувати на масах) нову ідею в рамках підготовки до якихось мирних переговорів: Росія виплачує репарації - це версія для українців. Але натомість "отримує людей і території, які хочуть бути з Росією" - "купує" у версії для ...

"Накажут ли Пригожина и Ахмедова за "разговорчики в строю", - Іван Яковина

середа, 29 березень 2023, 0:15

"Из разговора двух этих джентльменов, мы узнали, что настроение в российской элите очень-очень-очень депрессивные. Похоронные мысли у них, абсолютная безнадега. И тут мне кажется важно, знаете, что? Вот то самое обстоятельство, что в своих частных разг...