Кенійський бігун Монинда Марубе, що мешкає у штаті Мен (США), зміг врятуватися від двох агресивних ведмедів, які зустрілися йому під час тренування у лісі, встигнувши втекти від них до укриття. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Тварини знаходилися в двадцяти метрах від Марубе. Спочатку бігун намагався змусити тварин відступити, пильно дивлячись на них, але коли він повернувся до хижаків спиною, то почув, що ведмеді кинулися на нього.
Поруч із стежкою був покинутий будинок, і кенієць почав бігти до нього. Спортсмену вдалося сховатися на веранді, коли ведмеді були менше ніж в десяти метрах за його спиною. На щастя для Марубе, хижаки не стали ломитися через тонкі стіни веранди і через деякий час пішли.
Як розповів Марубе, в ситуації з ведмедями йому було більш страшно, ніж у момент, коли він зустрівся з леопардом, який сидів на дереві біля його будинку у Кенії.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...