Якщо не з'їдять, стане чемпіоном: Під час тренування в лісі професійний бігун зумів відірватися від двох голодних ведмедів

За словами спортсмена, на ведмедів він натрапив під час пробіжки по лісу недалеко від свого будинку.

Монинда МарубеКенійський бігун Монинда Марубе, що мешкає у штаті Мен (США), зміг врятуватися від двох агресивних ведмедів, які зустрілися йому під час тренування у лісі, встигнувши втекти від них до укриття. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Тварини знаходилися в двадцяти метрах від Марубе. Спочатку бігун намагався змусити тварин відступити, пильно дивлячись на них, але коли він повернувся до хижаків спиною, то почув, що ведмеді кинулися на нього.

Поруч із стежкою був покинутий будинок, і кенієць почав бігти до нього. Спортсмену вдалося сховатися на веранді, коли ведмеді були менше ніж в десяти метрах за його спиною. На щастя для Марубе, хижаки не стали ломитися через тонкі стіни веранди і через деякий час пішли.

Як розповів Марубе, в ситуації з ведмедями йому було більш страшно, ніж у момент, коли він зустрівся з леопардом, який сидів на дереві біля його будинку у Кенії.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Польський фермер на своєму полі знайшов незвичайний скарб (фото)

четвер, 2 квітень 2020, 8:50

Для варварських племен це була величезна сума. Вона дорівнювала зарплаті римського легіонера за шість років. У Польщі знайшли скарб вагою близько 5,5 кг, що складається з майже 1800 срібних монет, який вважається одним з найбільших скарбів римського пе...

Кличко заявив про готовність переобладнати в госпіталі київські виставкові центри

четвер, 2 квітень 2020, 8:24

В даний час в інфекційних відділеннях столиці підготовлено близько 500 ліжок. Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в разі погіршення ситуації з поширенням коронавірусу в столиці під госпіталі будуть переобладнані виставкові центри. Про це Кличко заявив...