Якщо у платіжці за травень не відображена субсидія: У Мінсоцполітики попередили українців про важливі зміни

​Міністерство соціальної політики України повідомляє, що в Україні йде процес перепризначення субсидій на новий період.

Про це передає прес-служба міністерства, повідомляють Патріоти України.

«Якщо в платіжці на оплату комунальних послуг за травень не відображена субсидія, хвилюватися не варто. Швидше за все, місцеве управління соціального захисту населення через велику кількість субсидіантів не встигло опрацювати інформацію - доходи за новий період, склад зареєстрованих осіб, перелік житлово-комунальних послуг і тарифи в місті, - яка необхідна для перепризначення субсидій на новий сезон», - відзначається в повідомленні. Зазначено, що субсидія обов'язково буде нарахована заднім числом, а субсідіантам рекомендується платити обов'язковий платіж за травень в такому ж розмірі, як в квітні.

Також повідомляється, що якщо раніше при розрахунку розміру субсидії враховувалися доходи за минулий календарний рік - з січня по грудень минулого року, то з 1 травня 2017 року враховуються за останні 4 квартали, що передують місяцю, з якого призначається субсидія.

«Тобто в травні-червні в процесі перепризначення українцям субсидій на новий період - 2017-2018гг - субсидіантам врахують їх доходи не за весь 2016-й рік, а за три квартали 2016 року і один квартал 2017 року. Новим субсидіантам врахують доходи за попередні чотири квартали з моменту оформлення заяви і декларації», - запевнили в Мінсоцполітики.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Парад конфіскацій": для росії все тільки починається, - Голобуцький

субота, 21 травень 2022, 0:00

"Канадський Мінфін, після того, як міністри фінансів G7 домовились виділити на підтримку економіки України майже $20 млрд, заявив: "Канада вважає доречним фінансувати Україну за рахунок коштів росії, готується відповідний законопроєкт". Рішення лежало ...

"Сменить режим возможно, но невозможно совместить Россию с правдой. Останется либо страна, либо правда", - блогер

п’ятниця, 20 травень 2022, 20:39

"Когда-то, объявив гласность, советские реформаторы надеялись очистить СССР от скверны дремучих заблуждений. Но слова правды разрушили 285-миллионную страну в течение нескольких месяцев. Опыт полезный и для сегодняшнего дня", - пише одеський блогер Ол...