"Ідіоти за поребриком тільки зараз зрозуміли, що весь цивілізований світ допомагає Україні у війні" - Роман Донік (фото)

На думку волонтера в Україні формується "правильний інтернаціонал" проти агресії РФ.

Іноземні військові на відкритті пам'ятника загиблим бійцям АТО на Дніпропетровщині. Фото:Facebook

У Дніпропетровській області у відкритті пам'ятника загиблим бійцям 93-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України брали участь іноземні військові, що викликало нервову реакцію у Росії. Про це написав у Facebook харківський волонтер, який надає допомогу силам АТО, Роман Донік, передають Патріоти України.

"Після відкриття пам'ятника загиблим героям 93-ї бригади за найближчим поребриком почали звучати істеричні нотки на цю тему. Дуже підбадьорили їх темношкірі бійці, які стоять в одному строю з українцями. Ідіоти тільки зараз зрозуміли, що весь цивілізований світ допомагає нам у війні. Що скоро з усього розвиненого світу приїздитимуть бійці, щоб убивати і вчити нас убивати", – заявив він.

Волонтер зазначив, що протистояння російській агресії – це "гігієна і профілактика".

"Люди, які воюють із російськими та проросійськими упирями, – це макрофаги імунної системи цивілізованого світу. Учора були не тільки темношкірі. Ще були бійці з розкосими очима. І навіть справжні руді шотландці. Рудий шотландець зняв із берета кокарду четвертого батальйону королівського шотландського полку і подарував моєму синові. Тож у нас тут уже утворюється цілий інтернаціонал. Правильний інтернаціонал", – підсумував він.

Як повідомляв волонтер раніше, вночі, напередодні відкриття, пам'ятник загиблим військовим облили фарбою, а банер 93-ї бригади порізали ножем.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Русская весна" тихо догнивает в уголке. Кто успел, делит награбленное. Кто не успел, жалуется, что с ним не поделились", - Ян Валетов

неділя, 21 січень 2018, 13:54

Жлобство і злодійкуватість не можна замаскувати ніякою ідеєю. Та й ідея, якою прикривалися, власне кажучи, ніяка. "Чудесное воскресное утро. Капель. Деревья в снегу.))). Сейчас выйду, проверю, как обстоят дела с дорогами. Чуток оптимизма? Никто не прот...

"Он ушел в вечность, не отрывая взгляда от тех, кого любит, его так и нашли - с фото дочерей", - Бутусов про захисника ДАПу

неділя, 21 січень 2018, 13:28

Навіть позивний він собі взяв заради своїх дочок! "Тесть", називали солдати свого старшого сержанта, яким він при знайомстві з гордістю показував дорогу фотографію, з якою ніколи не розлучався. "Он достал фотографии семьи, и смотрел на трех дочерей. Кр...