Поки влада продає нашу електроенергію Європі, українцям обіцяють віялові відключення, - Добродомов. В українських електростанцій є достатньо потужностей, аби забезпечити українців і не залежати від терористів.Про це в ефірі телеканалу 112.ua заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов, повідомляють Патріоти України.
«Я наведу вам приклад, Бурштинська ТЕС, яка у власності олігарха Ахметова, продає за валюту електроенергію Європі. І замість того, аби з таких станцій зараз перенаправити частину електроенергії українським споживачам, уряд купує вугілля з окупованих територій, тим самим фінансуючи терористів», - сказав він.
Добродомов наголосив, що у введенні надзвичайного стану винен уряд.
«Влада спокійно продає електроенергію в Молдову, Словаччину, Польщу, тому що олігархи звикли заробляти хороші гроші, а українцям - віялові відключення та надзвичайний стан. І саме уряд має відповідати за введення цього надзвичайного стану, адже абсолютно нічого не зробив за три роки, аби ми були енергонезалежними», - констатував нардеп.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...