Європі загрожує мільярдна армія біженців: Густонаселені регіони Азії незабаром перетворяться в безлюдну пустелю (відео)

​Як зазначили наукові діячі, незабаром частина Південної Азії стане непридатною для життя. Даний процес набере силу в кінці поточного століття.

Найбільш аномальні температури загрожують густонаселеним сільськогосподарським регіонам в басейнах річок Ганг і Інд (в Індії, Пакистані та Бангладеш), повідомляють Патріоти України з посиланням на sundaynews.

Як зазначається, зараз в зоні ризику проживають близько 1. 5 млрд чоловік. Повідомляється, що зараз лише 2% населення Індії живуть в місцевостях, де спостерігаються високі температури і вологість.

Більш того, вчені не виключають можливості, що незабаром вищенаведений показник може вирости до 70%, якщо не буде вжито спроби скоротити викиди парникових газів в атмосферу.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вставай страшна огромная!": Розвідка Британії пояснила, нащо РФ посилено готує "оборону" в Бєлгородській області

середа, 7 грудень 2022, 10:15

Російська влада просуває оборонні приготування на своїй міжнародно визнаній території, щоб розпалити патріотичні почуття громадян. Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії у середу. Відзначається, що останнім часом Росія почала розши...

Великий договір капітуляції Росії: Експерт запропонував оригінальний спосіб, як отримати репарації з РФ після перемоги України у війні

середа, 7 грудень 2022, 9:09

Великий Договір капітуляції росії має включати низку важливих статей з вимогами України, зокрема щодо репарацій. Таку думку висловив публіцист та політичний експерт Юрій Радухін. . Радухін зазначив, що Договір має включати також важливі статті вимог ...