
"Варвари починають свої війни, походи і завоювання не заради практичних, або економічних вигод, але заради понту, амбіцій і самого процесу." Про це пише на сайті каналу 24 Володимир Шередега, передають Патріоти України, продовжуючи:
Протягом багатьох століть Росія веде свої колоніальні війни заради імперського понту. Самоствердження за рахунок сухого розширення кордонів. Заради символів. "Русский север", "покорение Кавказа", "Босфор и Дарданеллы", "Мировая революция", "Севастополь – город русских моряков".
Жодна російська агресія і окупація на руїнах колишнього СРСР не принесла практичної користі, не покращила життя пересічного росіянина.
Анексія ж Криму і війна на Донбасі принесли Росії тільки проблеми. Але замість того вона дала росіянам гордість за свою Імперію, а діючій владі цілковиту підтримку і внутрішній спокій ще на кілька десятків років вперед.
Саме так працює їх психологія. Саме так реагує мозок ординця і варвара.
Вони не покинули захоплені вже багато років тому, а наразі повністю спустошені і вичавлені території Грузії. Території, утримування яких давно вже не має ніякого економічного сенсу. Тільки геополітика. І тільки гордість за власний імперський понт. Свою "наддержавність".
Вони ніколи добровільно не підуть і з нашого Донбасу. Навіть тоді, коли вичавлять із нього усі останні соки, змотають на метал усі останні жили труб і електромереж.
Адже орда може рухатися від випаленої землі тільки вперед. Незалежно від того, чи є у цьому хоч якісь практичні сенси.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...