
"Варвари починають свої війни, походи і завоювання не заради практичних, або економічних вигод, але заради понту, амбіцій і самого процесу." Про це пише на сайті каналу 24 Володимир Шередега, передають Патріоти України, продовжуючи:
Протягом багатьох століть Росія веде свої колоніальні війни заради імперського понту. Самоствердження за рахунок сухого розширення кордонів. Заради символів. "Русский север", "покорение Кавказа", "Босфор и Дарданеллы", "Мировая революция", "Севастополь – город русских моряков".
Жодна російська агресія і окупація на руїнах колишнього СРСР не принесла практичної користі, не покращила життя пересічного росіянина.
Анексія ж Криму і війна на Донбасі принесли Росії тільки проблеми. Але замість того вона дала росіянам гордість за свою Імперію, а діючій владі цілковиту підтримку і внутрішній спокій ще на кілька десятків років вперед.
Саме так працює їх психологія. Саме так реагує мозок ординця і варвара.
Вони не покинули захоплені вже багато років тому, а наразі повністю спустошені і вичавлені території Грузії. Території, утримування яких давно вже не має ніякого економічного сенсу. Тільки геополітика. І тільки гордість за власний імперський понт. Свою "наддержавність".
Вони ніколи добровільно не підуть і з нашого Донбасу. Навіть тоді, коли вичавлять із нього усі останні соки, змотають на метал усі останні жили труб і електромереж.
Адже орда може рухатися від випаленої землі тільки вперед. Незалежно від того, чи є у цьому хоч якісь практичні сенси.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...