За словами голови комітету з безпеки і протидії корупції Ернеста Валєєва, це є найбільш суттєвою поправкою. У поправках до другого читання парламентарії регламентували можливість надання медичної допомоги в разі заподіяння тілесних ушкоджень після застосування фізичної сили або спецзасобів.
Крім того, російські депутати ввели обмеження при застосуванні спецзасобів, зокрема електрошокерів, а також встановили єдині правила застосування гумових палиць по аналогії з прийнятими в інших силових структурах. Законопроект забороняє перебування з вогнепальною зброєю на територіях виправних установ і слідчих ізоляторів, за винятком випадків, встановлених законом.
Крім того, співробітникам пенітенціарних установ заборонено відкрито носити спецзасоби. При цьому їм дозволено застосовувати спецзасоби для припинення непокори або протидії з боку ув'язнених, але лише в разі загрози їх життю і здоров'ю. Крім того, згідно із законопроектом, співробітник пенітенціарної системи не має права застосовувати вогнепальну зброю при значному скупченні людей, якщо в результаті можуть постраждати випадкові люди.
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...