За словами голови комітету з безпеки і протидії корупції Ернеста Валєєва, це є найбільш суттєвою поправкою. У поправках до другого читання парламентарії регламентували можливість надання медичної допомоги в разі заподіяння тілесних ушкоджень після застосування фізичної сили або спецзасобів.
Крім того, російські депутати ввели обмеження при застосуванні спецзасобів, зокрема електрошокерів, а також встановили єдині правила застосування гумових палиць по аналогії з прийнятими в інших силових структурах. Законопроект забороняє перебування з вогнепальною зброєю на територіях виправних установ і слідчих ізоляторів, за винятком випадків, встановлених законом.
Крім того, співробітникам пенітенціарних установ заборонено відкрито носити спецзасоби. При цьому їм дозволено застосовувати спецзасоби для припинення непокори або протидії з боку ув'язнених, але лише в разі загрози їх життю і здоров'ю. Крім того, згідно із законопроектом, співробітник пенітенціарної системи не має права застосовувати вогнепальну зброю при значному скупченні людей, якщо в результаті можуть постраждати випадкові люди.
У мережі порівняли світлини мирного міста Бахмут з тим, як він виглядає зараз внаслідок російських обстрілів та окупації. До російського вторгнення 2022 року місто було центром соляної промисловості України та залізничним вузлом. Під час боїв за Бахмут...
Відомий волонтер РФ Олександр Іванов намагається заволодіти нерухомістю в тимчасово окупованому Маріуполі й інших непідконтрольних Україні містах нібито для потреб своєї волонтерської організації. Листування, які свідчать про махінації з нерухомістю та...