За словами голови комітету з безпеки і протидії корупції Ернеста Валєєва, це є найбільш суттєвою поправкою. У поправках до другого читання парламентарії регламентували можливість надання медичної допомоги в разі заподіяння тілесних ушкоджень після застосування фізичної сили або спецзасобів.
Крім того, російські депутати ввели обмеження при застосуванні спецзасобів, зокрема електрошокерів, а також встановили єдині правила застосування гумових палиць по аналогії з прийнятими в інших силових структурах. Законопроект забороняє перебування з вогнепальною зброєю на територіях виправних установ і слідчих ізоляторів, за винятком випадків, встановлених законом.
Крім того, співробітникам пенітенціарних установ заборонено відкрито носити спецзасоби. При цьому їм дозволено застосовувати спецзасоби для припинення непокори або протидії з боку ув'язнених, але лише в разі загрози їх життю і здоров'ю. Крім того, згідно із законопроектом, співробітник пенітенціарної системи не має права застосовувати вогнепальну зброю при значному скупченні людей, якщо в результаті можуть постраждати випадкові люди.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...