Іржавий метал Бразильської олімпіади - спортивні нагороди стала жерти корозія

Олімпіада пройшла в Ріо-де-Жанейро в 2016 році, а медалі з цього заходу вже почали іржавіти, їх повертають організаторам спортивних змагань.

Фото: infokava.comЗМІ пишуть, що іржавіють медалі в основному бронзові, якими нагороджували переможців Олімпійських та Паралімпійських ігор в Ріо. Медалі з плямами іржі власники повертають організаторам, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Понад 100 медалей, здобутих спортсменами на Олімпійських та Паралімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро, були повернуті організаторам через іржу і чорні плями, що з'явилися на поверхні металу. Про це повідомив директор зі зв'язків з громадськістю оргкомітету "Ріо-2016" Маріо Андрада, слова якого наводить агентство Reuters.

У монетному дворі Бразилії дефекти повинні виправити і повернути медалі спортсменам, а це близько 130 медалей. Всього ж для Олімпійських ігор у Ріо виготовили 2488 медалей - нагороди з срібла і бронзи на 30% виготовлені з матеріалів переробки.

Представники організаційного комітету Ігор-2016 відзначили, що дефекти могли з'явитися через неправильне зберігання, що пошкодило лако-фарбове покриття.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...