Прямо із Сан-Паулу: В Україну прилетіла зірка популярного серіалу (фото)

Луселія Сантос відома роллю у серіалі "Рабиня Ізаура".

Луселія Сантос у ролі рабині Ізаури. Фото: соцмережі.

Популярний український ведучий Дмитро Комаров розповів про те, що в Україну прилетіла актриса Луселія Сантос. Вона відома роллю у серіалі "Рабиня Ізаура", передають Патріоти України.

Летіла Сантос із Сан-Паулу майже добу. Про це ведучий написав на своїй сторінці в Instagram. "Щойно зустрів актрису Луселію Сантос у київському аеропорту Бориспіль. Разом із шанувальниками, які теж приїхали в аеропорт і спеціально спекли коровай. Історична подія: в країнах колишнього СРСР серіал "Рабиня Ізаура" був найпершим із закордонних, а тому найпопулярнішим. І ось актриса вперше приїхала туди, де її найбільше любили. Мені дуже приємно, що це сталося на моє запрошення. Це подарунок від "Світу навиворіт" нашим мамам і бабусям", — написав Комаров.

Комаров зазначив, що вони з Луселією 20 жовтня будуть у Харкові, в неділю (21 жовтня) у Дніпрі, а потім відвідають Київ, Ужгород, Чернівці та Одесу.

В Україні хочуть зробити паління "максимально некомфортним" для курців

субота, 3 червень 2023, 22:54

Українцям, які пристрастилися до тютюну, повинно стати неприємно виймати цигарку із пачки, на якій буде малюнок із візуалізацією наслідків паління. Наказ МОЗ України з відповідними вимогами щодо оформлення цигаркових пачок було зареєстровано цього тижн...

У Болгарії викрили шахрайську схему, пов’язану з українськими біженцями

субота, 3 червень 2023, 21:59

Міністерство внутрішніх справ Болгарії виявило порушення в реалізації програм розміщення українських біженців. Про це заявив глава МВС Болгарії Іван Демерджиєв, передають Патріоти України із посиланням на «Радіо Європа». Болгарія від початку повномасшт...