Природа проти комуністів: Вітер звалив у центрі Керчі величезну "червону зірку" (фото)

Пориви вітру протягли зірку, зроблену з металевого каркаса, обтягнутого матеріалом, від центру площі до газону.

Червона зірка впала від поривів вітру. Фото: Крим.Реалії.

На площі Леніна в центрі Керчі сильний вітер звалив конструкцію у вигляді червоної зірки. Її окупаційна влада встановила напередодні в рамках пам'ятної дати присвоєння Керчі звання "місто-герой", передають Патріоти України.

Пориви вітру протягли зірку, зроблену з металевого каркаса, обтягнутого матеріалом, від центру площі до газону. Погода знеструмила деякі райони Керчі. На вулицях видно сліди шквального вітру: поламані і вирвані дерева, зламані рекламні щити, обірвані лінії електропередач, розбиті машини.

Рятувальники просять містян без необхідності не виходити з дому. Це не перший випадок, коли вітер вносить корективи в урочисті заходи.


Джерело: Крим.Реалії

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...