Природа проти комуністів: Вітер звалив у центрі Керчі величезну "червону зірку" (фото)

Пориви вітру протягли зірку, зроблену з металевого каркаса, обтягнутого матеріалом, від центру площі до газону.

Червона зірка впала від поривів вітру. Фото: Крим.Реалії.

На площі Леніна в центрі Керчі сильний вітер звалив конструкцію у вигляді червоної зірки. Її окупаційна влада встановила напередодні в рамках пам'ятної дати присвоєння Керчі звання "місто-герой", передають Патріоти України.

Пориви вітру протягли зірку, зроблену з металевого каркаса, обтягнутого матеріалом, від центру площі до газону. Погода знеструмила деякі райони Керчі. На вулицях видно сліди шквального вітру: поламані і вирвані дерева, зламані рекламні щити, обірвані лінії електропередач, розбиті машини.

Рятувальники просять містян без необхідності не виходити з дому. Це не перший випадок, коли вітер вносить корективи в урочисті заходи.


Джерело: Крим.Реалії

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...