"Існування НАТО - гарантія того, що рано чи пізно путінський режим впаде" - Портніков

Дії Путіна в Криму і на Донбасі, його постійні провокації, неприхована підготовка до війни знищили суть Основоположного акту про відносини НАТО і РФ, де одним із найважливіших було нерозміщення військ НАТО по периметру російських кордонів.

Ілюстрація:news-front.info

Президент Франції Франсуа Олланд може скільки завгодно разів називати Росію не загрозою, а партнером, який "іноді застосовує силу". Питання навіть не в тому, чи вірить Олланд сам собі. Головне – йому не вірять в Москві. Про це пише на сайті Радіо Свобода журналіст Віталій Портніков, передають Патріоти України.

Якби Франція дійсно вважала б Росію не загрозою, а партнером, вона не погодилася б із рішенням колег по НАТО про розміщення в країнах Балтії і Польщі додаткових чотирьох батальйонів. Якщо Росія – партнер, то до чого ці батальйони? Якщо Росія нікому не загрожує, чому учасники Варшавського саміту стверджують, що рішення про розміщення військ є відповіддю на її дії?

У підписаному 1997 року Основоположному акті про відносини НАТО і Росії одним із найважливіших питань було нерозміщення військ Північноатлантичного альянсу по периметру російських кордонів на постійній основі.

Варшавські рішення формально не порушують цих положень, бо ж батальйони будуть розміщуватися на ротаційній основі. Але всі чудово розуміють, про що йде мова насправді. Батальйони – це фундамент військової присутності, яке може бути збільшено у разі російської агресії. І якщо Росія – партнер, то до чого цей фундамент?

Можна впевнено сказати, що в Варшаві НАТО вирішило відійти від найважливіших положень Основоположного акту. Але альянс не починав першим. Першим почав Путін. Його дії в Криму і на Донбасі, його постійні провокації, його неприхована підготовка до війни – все це фактично знищило суть акту. Тому що акт якраз стверджував, що Росія і НАТО – партнери.

А Путін став сприймати НАТО як загрозу. На це сприйняття працює російська військова машина. На це сприйняття працює російська пропаганда. Із цієї нісенітницею в голові живуть мільйони росіян, які не розуміють, що таке сприйняття НАТО – це не політика. Це психіатрія.

НАТО ухвалює рішення про посилення військової присутності на Сході саме тому, що Росія стала загрозою для Альянсу і цивілізованого світу. І до демонтажу путінського режиму не стане партнером цього світу. Але сам Альянс Росії не загрожує. Більш того, його існування і готовність реагувати – гарантія того, що рано чи пізно путінський режим впаде і Росія отримає можливість приєднатися до сім’ї вільних народів.

І ось тільки тоді президент Франції зможе з чистим серцем сказати, що Росія – це партнер, а не загроза. І повірити в це.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Геополітика "по простому"... (виключно, КОНСПІРОЛОГІЧНО) - Костянтин Машовець

субота, 22 лютий 2025, 23:55

Для того, щоб якось "сковирнути" цього конкурента китайські комуністи придумали хитрий план. Він складається з багатьох пунктів та підпунктів (я не буду зараз на ньому зупинятися детально), але його важливою складовою є ті пункти які відносяться до вик...

Могло бути гірше: Експосол Чалий побачив позитив в поведінці Трампа щодо України

субота, 22 лютий 2025, 22:34

Той факт, що президент США Дональд Трамп тримає в фокусі уваги Європу, Україну і російсько-українську війну – це великий позитив, який ми ще можемо недооцінювати. Про це заявив експосол України у США Валерій Чалий, передають Патріоти України. «Із брифі...