Юзер створив мапу світу з популярних в кожній країні слів (ілюстрація)

Основою для аналізу послугувала Вікіпедія.

Мапа світу. З відкритих джерел

Користувач Reddit Amiantedeluxe опублікував карту із словами, які в кожній країні повторюються найчастіше, розповідають Патріоти України посилаючись на Нескучные новости.

Для цього він проаналізував сторінки країн в англомовній версії Вікіпедії та визначив слова, які повторюються більше за інші: так і з'явилась згадана мапа.

До прикладу, у Великобританії найчастіше вживаним словом є "Ірландія". А в Ірландії – "держава". В Іспанії та США найпоширенішим словом стало "війна". А в більшості острівних країн найпопулярнішим словом є "острів". В Україні ж найпопулярнішим є слово "радянський". Як і в Росії, Білорусі та Казахстані.

Мапа популярних слів

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

ЗЕборотьба з контрабандою, чи перерозподіл потоків для спонсорів партії - Бутусов

субота, 17 квітень 2021, 7:25

Боротьба, чи ЗЕімітація. Джерело

НАТО вербует на Донбассе сборную Украины по нацизму - Рибніков

субота, 17 квітень 2021, 6:30

Миротворческие миротворцы России, все более мирно миротворящие границу нацистской Украины с целью поддержки русскоговорящих детей молодого Донбасса, всегда сталкивались со случаями неприкрытого фашизма, насаждаемого руководством киевской хунты... Мирот...