Їжа за копійки - символічні ціни будуть у новому магазині в Німеччині

Берлінський стартап планує продаж продуктів з мінімально простроченим терміном придатності.

Фото: infokava.comМова йде про продукти, які придатні для вживання, проте виявляються в контейнері для сміття. Численні благодійні організації, які займаються збором продуктів харчування від виробників і постачальників і передачею їх нужденним, не в змозі охопити весь обсяг незатребуваної продукції. Про новий проект розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Ідея бізнес-проекту полягає у відкритті супермаркету, в якому можна буде за символічною ціною придбати продукти, які зазвичай викидаються на звалище. Збір, зберігання і реалізація продукції буде здійснюватися за допомогою мобільного додатку.

Ціни на продукцію будуть набагато нижче звичайної відпускної ціни, однак повинні покривати витрати на утримання персоналу. З іншого боку, здійснювати покупки в магазині прострочених товарів зможуть різні категорії покупців на відміну від благодійних продажів, де продукти за символічною ціною відпускаються тільки малозабезпеченим клієнтам.

Згідно з даними Всесвітнього фонду дикої природи WWF щорічно в Німеччині викидається на смітник більше 18 мільйонів тонн продуктів харчування, 10 з яких можна було б використовувати за призначенням. Основним постачальником товарів для берлінського супермаркету прострочених продуктів SirPlus стануть супермаркети торговельної мережі Metro.

Ця новина навела на думку, що в Україні можна теж відкрити подібні магазини - деяким варто всього лише змінити вивіску.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Україні пощастить: Академік НАНУ обнадіяв даними про коронавірус (відео)

субота, 11 липень 2020, 6:50

Коронавірус в Україні не набуває агресивної і більш патогенної форми. Коронавірус стає більш небезпечним через мутації, але в Україні цього не відбувається. Академік НАНУ каже, що у нас COVID-19 менш контагіозний (заразний) і патогенний, ніж, приміром,...

Фахівці розводять руками: На Чернігівщині водойма в старовинному парку стала рожевого кольору (фото)

субота, 11 липень 2020, 6:24

Риба масово гине... У Ніжині водойма в старовинному Графському парку (парк Ніжинського педінституту) забарвилася в яскраво-рожевий колір. Вражаюче видовище супроводжується неприємним запахом, а місцеві жителі скаржаться, що там гине і спливає догори ри...