Ізиді гейський дух, прийди попівський лад - про водяну атаку РПЦ на ЛГБТ

Не впоралися. Або вода не свята, або попи нездари.

Фото: inforesist.orgСьогодні, 21 травня, в центрі Кишинева пройшов марш солідарності з ЛГБТ-спільнотою Fără Frică, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Зазначається, що маніфестанти були одягнені в білі футболки з написами соціальної спрямованості, вони несли в руках квіти. Весь шлях мітингувальники йшли в мовчанні, не промовляючи ніяких гасел.

Поліція охороняла учасників маршу на протязі всього шляху. Проти нього протестували православні активісти.

На перетині вулиць Букурешть і Александрі група священиків і віруючих перегородила шлях учасникам ходи. Між двома колонами був організований коридор з добре екіпірованих поліцейських.

У якийсь момент в учасників маршу спробували кинути яйця і побризкати святою водою. Поліція прийняла рішення посадити учасників маршу в автобуси і відвезти в інше місце для проведення маршу.

Організатором минулого маршу виступила молдавська неурядова організація Genderdoc-M.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Зеленський у публічному зверненні втомленими грудьми став на захист не української вчительки від кремлівських пропагандонів, а невігласів, - політтехнолог

понеділок, 12 квітень 2021, 21:30

Невірно розставлені пріоритети - наслідок тієї ж вічної проблеми влади з фаховими кадрами. "Вже другий день руссо-ЗМІ радісно перепощують ідіотичну маячню комуно-імперців зі Страна.уа: ті напосілись на київську вчительку п.Еллу Ситник за нормальне викл...