Заклики Конгресу США ввести санкції проти Росії у зв'язку з низкою хакерських атак логічні й обгрунтовані, оскільки по репутації і національних інтересах Штатів завдано відчутного удару, проте президент Барак Обама навряд чи підтримає цю ініціативу. Таку думку в коментарі Обозревателю висловив дипломат, експерт "Майдану закордонних справ" Олександр Хара, інформують Патріоти України.
"Хакерські атаки - це недружній жест, грубе втручання у внутрішні справи США. У Вашингтоні до цього ставляться дуже серйозно. До речі, десь півроку тому високопоставлені діячі НАТО говорили, що розглядають хакерську атаку на США як привід для застосування 5 статті Вашингтонського договору про колективну безпеку. Не дивлячись на це, потрібно враховувати позицію Обами. У мене сумніви, що він підтримає риторику Конгресу", - зазначив Хара.
За його словами, в разі обрання наступним президентом кандидата від Демократичної партії Хілларі Клінтон, введення санкцій є ймовірним.
"Але багато що залежить від ситуації після виборів. Всі країни керуються своїми інтересами. Якщо обставини складуться так, що Вашингтон буде зацікавлений в активізації співпраці з Росією (наприклад, в Сирії), санкції не введуть", - підсумував дипломат.
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...