Як повідомило агентство Kyodo News з посиланням на джерела в міністерстві, в результаті кібератаки можливий витік даних За наявними даними, об'єктом нападу стала система обміну інформацією між різними підрозділами Сил самооборони. Вона складається з двох частин, які в цілях безпеки використовуються окремо, проте зловмисникам вдалося використати для злому канали зв'язку між ними.
Як вважають у відомстві, несанкціонований доступ до мережі був отриманий через комп'ютери, встановлені у відомчій академії національної оборони і медичному коледжі міністерства. Фахівці оцінюючи наслідки кібератаки, вважають, що напад вчинили професіонали, за якими, можливо, стоїть іноземна держава.
В даний час у відомстві посилені заходи безпеки, працівникам і службовцям Сил самооборони, зокрема, заборонено виходити в інтернет. Kyodo зазначає, що в японському оборонному відомстві з 2014 року діє спеціальна група з комп'ютерної безпеки, яка повинна цілодобово стежити за комунікаційними системами міністерства та Сил самооборони.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...