Хіти тижня. "Дауны думали, как это классно: сьездить поиграть в войну - еще за это и заплатят раза в 2-3 больше": Навіть у РФ найманців ОРДЛО вважають "дебілами"

Бойовикам "ДНР" та "ЛНР" навряд чи варто сподіватися на співчуття із боку своїх "скрепних" співгромадян...

Для "русского мира" вони вже померли. Бо більше він не може їх використати. Фото: соцмережі.

У РФ не усі однаково добре ставляться до захисників "русского мира" на Донбасі. Подібні "герої" у разі каліцтва чи важких поранень не можуть розраховувати ані на допомогу своєї держави, ані на своїх співгромадян. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із кількома показовими дописами у соцмережах. Далі - мовою оригіналу.

Дауны думали, как это классно: сьездить пострелять, поиграть в настоящую войну - тебе еще за это заплатят раза в 2-3 больше средней зарплаты. Я всегда говорил: те, кто поехали воевать на Донбасс - ими двигало и движет не чувство справедливости, а личное желание повоевать, жажда приключений. О том, что война убивает и калечит, дебилы не подумали, они же херои, это не про них.. Ну, вот и результаты.

vermishel69

Настоящий Вова спрятался за спинами женщин и детей.

rex_net

Письма рассылают, денег просят на лечение. Но без вранья не могут нигде: пишут, дескать, получили ранение "в ходе вооруженных столкновений с радикальными исламистами на территории Северного Кавказа".

yuganspb

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Лікарі, які рятують хворих на COVID-19, нарешті отримають 300% надбавки: ВРУ виправила помилку Радуцького", - Снєгирьов

вівторок, 7 квітень 2020, 16:23

Наразі, після підписання міністром охорони здоров’я Степановим відповідного наказу щодо отримання доплат у вигляді трьох посадових окладів зарплати медпрацівниками, які борються з коронавірусом, ситуація зрушила з мертвої точки. 30 березня на позачерг...

"На оккупированной территории простой народ остался на растерзание людей, которые ничего, кроме как воровать, не умеют. Все летят в пропасть", - блогер про коронавірус у "ДНР"

вівторок, 7 квітень 2020, 16:15

"Первые случаи заражения коронавирусом в нашей стране были зафиксированы не так уж давно. Но, по моим сугубо личным ощущениям, прошла уже целая вечность, потому что я буквально сразу ушел на самоизоляцию. Это был мое осознанное решение", - пише у своєм...