Хіти тижня. Довкола Сталіна були нікчеми: Російський історик поламав "скрепи"

Оточення російського вождя і не могло бути іншим – еліти розстріляли.

Фото: 24smi.org

Російський історик Сергій Мироненко дав інтерв'ю журналу "Собеседник", в якому висловлює думки щодо історії Росії останніх 200 років. І його висновки суперечать багатьом "офіційним фактам", якими часто намагаються відбілити історичну реальність, повідомляють Патріоти України

Відтак, на його думку, на момент початку Другої світової війни не могло з'явитись іншого лідера замість Сталіна, адже той стратегічно "прибирав" усіх своїх ймовірних конкурентів.

Коли німці розпочали свій блискавичний натиск, генсек поїхав на "ближню дачу". А коли за ним приїхали, то був переконаний, що приїхали його арештовувати. Натомість, "вождя народів" кликали назад.

"Тому що навколо Сталіна в основному були нікчеми. Адже чому вони приїхали? Тому що вождя 2 дні не було в Кремлі. Шалено централізована країна, все персоніфікувалося в особі однієї людини... Всіх перестріляли. Хто там залишився? Вірні сталінці. За винятком, можливо, Берії, який, як я розумію, був людиною безідейною, типовий технократ", – розповів він.

"Те саме стосується результатів Кримської війни 1856 року. Чи можна говорити про виграш, якщо Росія "позбулася військового флоту в Чорному морі, її зобов'язали зірвати фортеці на берегах Чорного моря, коли країна втратила дунайські князівства – Молдавію і Валахію"?" – сказав історик.

Нагадаємо, раніше у мережі з'явився трейлер британської комедії "Смерть Сталіна".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Война продолжится, тарифы не уменьшатся", - блогер

четвер, 25 квітень 2019, 17:15

"Выборы прошли, фанфары стихли, наступили будни. Народ бился и воевал друг с другом, а уже сегодня ищут почву для примирения с меньшинством", - пише у своєму блозі Наталя Юсупова, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Я смотрю, лидеры мнений т...

Хіти тижня. Пожежу в Нотр-Дам де Парі передрікли ще 500 років тому

четвер, 25 квітень 2019, 17:00

​Легендарний французький алхімік і провісник Нострадамус передбачив пожежу в соборі Паризької Богоматері. Це стверджує лектор Каліфорнійського університету в Берклі Джессіка Адамс, передають Патріоти України з посиланням на Daily Express. В своєму блоз...