Хіти тижня. Довкола Сталіна були нікчеми: Російський історик поламав "скрепи"

Оточення російського вождя і не могло бути іншим – еліти розстріляли.

Фото: 24smi.org

Російський історик Сергій Мироненко дав інтерв'ю журналу "Собеседник", в якому висловлює думки щодо історії Росії останніх 200 років. І його висновки суперечать багатьом "офіційним фактам", якими часто намагаються відбілити історичну реальність, повідомляють Патріоти України

Відтак, на його думку, на момент початку Другої світової війни не могло з'явитись іншого лідера замість Сталіна, адже той стратегічно "прибирав" усіх своїх ймовірних конкурентів.

Коли німці розпочали свій блискавичний натиск, генсек поїхав на "ближню дачу". А коли за ним приїхали, то був переконаний, що приїхали його арештовувати. Натомість, "вождя народів" кликали назад.

"Тому що навколо Сталіна в основному були нікчеми. Адже чому вони приїхали? Тому що вождя 2 дні не було в Кремлі. Шалено централізована країна, все персоніфікувалося в особі однієї людини... Всіх перестріляли. Хто там залишився? Вірні сталінці. За винятком, можливо, Берії, який, як я розумію, був людиною безідейною, типовий технократ", – розповів він.

"Те саме стосується результатів Кримської війни 1856 року. Чи можна говорити про виграш, якщо Росія "позбулася військового флоту в Чорному морі, її зобов'язали зірвати фортеці на берегах Чорного моря, коли країна втратила дунайські князівства – Молдавію і Валахію"?" – сказав історик.

Нагадаємо, раніше у мережі з'явився трейлер британської комедії "Смерть Сталіна".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

П'яний господар влаштував дебош: У Києві поліцейський застрелив бійцівського собаку, котрий кидався на людей в супермаркеті (фото)

субота, 16 лютий 2019, 12:40

Прийшовши в супермаркет, чоловік поліз у бійку з охоронцями - ті зробили йому зауваження за пса без намордника. У Києві п'яний покупець влаштував дебош в супермаркеті, а по прибуттю на місце патрульних поліцейських нацькував на них свого бійцівського п...

Непутінська Росія: Гордон зробив яскраву заяву про Пугачову (відео)

субота, 16 лютий 2019, 12:20

Російська зірка, примадонна Алла Пугачова підтримує Україну в контексті конфлікту з РФ. При цьому зірка найближчим часом не приїде в країну, так як потім може стати жертвою цькування з боку росіян. "Я був би щасливий зробити з неї інтерв'ю. Пугачова – ...