Хіти тижня. Довкола Сталіна були нікчеми: Російський історик поламав "скрепи"

Оточення російського вождя і не могло бути іншим – еліти розстріляли.

Фото: 24smi.org

Російський історик Сергій Мироненко дав інтерв'ю журналу "Собеседник", в якому висловлює думки щодо історії Росії останніх 200 років. І його висновки суперечать багатьом "офіційним фактам", якими часто намагаються відбілити історичну реальність, повідомляють Патріоти України

Відтак, на його думку, на момент початку Другої світової війни не могло з'явитись іншого лідера замість Сталіна, адже той стратегічно "прибирав" усіх своїх ймовірних конкурентів.

Коли німці розпочали свій блискавичний натиск, генсек поїхав на "ближню дачу". А коли за ним приїхали, то був переконаний, що приїхали його арештовувати. Натомість, "вождя народів" кликали назад.

"Тому що навколо Сталіна в основному були нікчеми. Адже чому вони приїхали? Тому що вождя 2 дні не було в Кремлі. Шалено централізована країна, все персоніфікувалося в особі однієї людини... Всіх перестріляли. Хто там залишився? Вірні сталінці. За винятком, можливо, Берії, який, як я розумію, був людиною безідейною, типовий технократ", – розповів він.

"Те саме стосується результатів Кримської війни 1856 року. Чи можна говорити про виграш, якщо Росія "позбулася військового флоту в Чорному морі, її зобов'язали зірвати фортеці на берегах Чорного моря, коли країна втратила дунайські князівства – Молдавію і Валахію"?" – сказав історик.

Нагадаємо, раніше у мережі з'явився трейлер британської комедії "Смерть Сталіна".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Готов поспорить, что Пушилин не доживет до 1 сентября", - Фашик Донецький

вівторок, 20 серпень 2019, 0:10

Дениса Пушиліна вата в Донецьку вже ненавидить більше, ніж Порошенка. Це просто успіх! "Драсьте. По моим данным из источников из так оккупационного правительства дыныры, а также от "минобороны дрындыды", оккупированную рф часть Донецкой области ждут бо...

"Умоляю, прошу, Володя!": Російський музичний продюсер - фігурант бази "Миротворця" звернувся до Президента України

вівторок, 20 серпень 2019, 0:03

За словами Разіна, його не пускають в Україну за наказом експрезидента України Петра Порошенка. Відомо, що керівник групи "Ласковый май" Андрій Разін перебуває в базі "Миротворця". Дане рішення було прийнято через його виступи в окупованому Криму.За сл...