
Відповідною думкою він поділився на своїй сторінці в Facebook, яку веде під псевдонімом Олександр Сергєєв, передають Патріоти України.
"Не рвіть собі серце думкою про чергові зливи і зради - вам ніхто нічого не обіцяв, як було сказано. Хто вам вселив, що від зустрічі Путіна і Трампа варто було чогось чекати у видимому діапазоні?", - звертається він до своїх соратників із окупації Донбасу.
Ходаковський наголосив, що якби зустріч президентів США і РФ могла мати хоч якісь обнадійливі перспективи для проросійських загарбників, то він обов'язково б зрозумів це заздалегідь.
"Ніхто нікого в Україну не засуне - залиште надії. Просвіту в нашому "темному царстві" у найближчій перспективі не буде - це факт, але і здавати нас ніхто не збирається. Будемо жити, як жили", - пише він.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...