
Відповідною думкою він поділився на своїй сторінці в Facebook, яку веде під псевдонімом Олександр Сергєєв, передають Патріоти України.
"Не рвіть собі серце думкою про чергові зливи і зради - вам ніхто нічого не обіцяв, як було сказано. Хто вам вселив, що від зустрічі Путіна і Трампа варто було чогось чекати у видимому діапазоні?", - звертається він до своїх соратників із окупації Донбасу.
Ходаковський наголосив, що якби зустріч президентів США і РФ могла мати хоч якісь обнадійливі перспективи для проросійських загарбників, то він обов'язково б зрозумів це заздалегідь.
"Ніхто нікого в Україну не засуне - залиште надії. Просвіту в нашому "темному царстві" у найближчій перспективі не буде - це факт, але і здавати нас ніхто не збирається. Будемо жити, як жили", - пише він.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...