
Відповідною думкою він поділився на своїй сторінці в Facebook, яку веде під псевдонімом Олександр Сергєєв, передають Патріоти України.
"Не рвіть собі серце думкою про чергові зливи і зради - вам ніхто нічого не обіцяв, як було сказано. Хто вам вселив, що від зустрічі Путіна і Трампа варто було чогось чекати у видимому діапазоні?", - звертається він до своїх соратників із окупації Донбасу.
Ходаковський наголосив, що якби зустріч президентів США і РФ могла мати хоч якісь обнадійливі перспективи для проросійських загарбників, то він обов'язково б зрозумів це заздалегідь.
"Ніхто нікого в Україну не засуне - залиште надії. Просвіту в нашому "темному царстві" у найближчій перспективі не буде - це факт, але і здавати нас ніхто не збирається. Будемо жити, як жили", - пише він.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...