
Відповідною думкою він поділився на своїй сторінці в Facebook, яку веде під псевдонімом Олександр Сергєєв, передають Патріоти України.
"Не рвіть собі серце думкою про чергові зливи і зради - вам ніхто нічого не обіцяв, як було сказано. Хто вам вселив, що від зустрічі Путіна і Трампа варто було чогось чекати у видимому діапазоні?", - звертається він до своїх соратників із окупації Донбасу.
Ходаковський наголосив, що якби зустріч президентів США і РФ могла мати хоч якісь обнадійливі перспективи для проросійських загарбників, то він обов'язково б зрозумів це заздалегідь.
"Ніхто нікого в Україну не засуне - залиште надії. Просвіту в нашому "темному царстві" у найближчій перспективі не буде - це факт, але і здавати нас ніхто не збирається. Будемо жити, як жили", - пише він.
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...