Хіти тижня. Епоха Путіна завершується. Він вирішив піти: Російський соціолог зробив гучну заяву

Боротьба за місце наступника почалася вже сьогодні.

Путін. Фото:УНІАН

Російський соціолог Сергій Бєлановський вважає, що президент Росії Володимир вирішив піти з поста президента. Про це пише Радіо Свобода, передають Патріоти України.

"Я думаю, що всім зрозуміло, що Путін йде. Можливо, він і боїться, я допускаю, але всидіти після 2024 року, тим більше повторити трюк з наступником, тобто на 6 років посадити когось, 72 плюс 6 – це 78, а потім 78 плюс 6 – це буде вже 84, забагато. Я думаю, що він твердо вирішив піти", - говорить Белановський.

При цьому соціолог додає, що після відставки нинішнього президента РФ виникає питання про майбутнього лідера країни.

"Думаю, вся еліта консолідована в тому, що вільних виборів, де могли б брати участь і Навальний і Удальцов, і взагалі кожен бажаючий, допускати не можна, контроль над ситуацією в країні буде втрачено. Отже, знову буде розіграний варіант "наступник", - вважає він.

Соціолог зазначає, що будь-який наступник не буде другим Путіним, що спричинить за собою неминуче падіння авторитету влади. І тут, вважає Бєлановський, слід враховувати соціальну напругу в суспільстві, яка склалася в Росії за роки правління Путіна.

Ще одним підтвердженням прийдешніх змін, за словами соціолога, є нещодавнє висловлювання керівника центру дослідження громадської думки Валерія Федорова про зростання в країні запиту на зміни.

"Протестні настрої зростатимуть, швидше або повільніше, і якщо будуть виникати демонстрації, то в придушенні їх грубою фізичною силою, я думаю, є межі. Прийняти рішення "стріляти чи не стріляти", розганяти чи грубою силою – дуже відповідальне рішення. Його прийняти не так просто.

А той, хто прийме його просто, задумається наступного разу – це абсолютно однозначно", - прогнозує експерт, додаючи. – "Врешті-решт, якщо робітникам не платять зарплату і вони вийшли на якийсь мітинг, стріляти чи що? Це теж питання, в кого стріляти, – може, по тих, хто не заплатив? Якийсь конкретний виступ придушити легко, навіть якщо придушення буде несправедливим. Але якщо масштаб таких явищ розшириться, то у того, хто підписує, рука затремтить – це можна сказати абсолютно точно".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​Ровно десять лет назад известно какая общественность Киева выдвинула в номинанты премии "человек года" московского пропагандиста Познера за интервью с главой кабмина Азаровым", - блогер-одесит

понеділок, 27 березень 2023, 23:15

"Ровно десять лет назад известно какая общественность Киева выдвинула в номинанты премии «человек года» московского пропагандиста В. Познера за его интервью с главой кабмина Н. Азаровым. Познеру удалось представить в хорошем свете сразу два ничтожества...