
Як стало відомо, екс-голову Слов'янська Донецької області Нелю Штепу звільнили з-під варти у СІЗО під цілодобовий домашній арешт. Мережа відразу відреагувала на цю новину. Зокрема, у групі Патріоти України - єднаймося виклали допис відомого блогера Sergey Naumovich, передають Патріоти України.
"Если бы я вчера знал, что сегодня будет суд, то распечатал бы этот скриншот Штепы на фоне российского флага на цветном принтере, утром бы выехал в Харьков и показал судье..." - написав блогер, виклавши світлину.

Відповідне рішення суд ухвалив 20 вересня. Штепа також зобов'язана носити електронний засіб контролю (браслет).
За даними прокуратури, обвинувачувана має постійно перебувати за місцем проживання у Слов'янську.
Прокуратура наполягала на продовженні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, оскільки Кримінальний процесуальний кодекс України не передбачає інших видів запобіжного заходу для підозрюваних за ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність та недоторканність держави).
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...