Хіти тижня. Голий Путін і триденний труп: У мережі розкрили секрет підводного полювання президента РФ (фото)

Російські ЗМІ влаштували справжню подію з підводного полювання президента РФ Володимира Путіна в Туві і ретельно займалися підготовкою сюжету протягом декількох днів.

Про це повідомила журналістка Олена Риковцева на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

«Якраз учора обговорювали з Глібом Павловським, який хепенінг вони влаштували навколо чергової риболовлі вождя. Щука була прикінчена 1-2 серпня, потім три доби готували відео її останніх хвилин, двічі випереджаючи це анонсами Пєскова. І тільки в ніч на 5 серпня щукин труп був нарешті показаний публіці. Ось вбивати щук і роздавати путівки в Сочі - цим він буде по-старому садити на гачок виборця. І нічого, заковтнуть не поперхнуться. Все це дуже символічно: дві години ганявся, поки не вбив. Він же завзятий. І знову мертвечина на найближчі шість років», - написала вона.

Риковцева додала, що пропагандисти, щоб підбадьорити культ Путіна, завалять мережу його голими фото.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Путешествие близ ДАПа, или У молодого парня ныло сердце", - блогер

п’ятниця, 16 листопад 2018, 14:29

"Оккупированный Донецьк. Парень рассказывает, что есть у него бывший одногруппник, который живет на Октябрьском поселке", - пише у своєму блозі Марина Григорьєва, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Шобы вам, иногородним, было понятно, так э...

"Россия - это не союз", - Руденко

п’ятниця, 16 листопад 2018, 14:11

Одним из новорожденных деструктивных мифов путинской России есть миф о том, что, нынешняя Россия – это бывший Советский Союз. Одним из новорожденных деструктивных мифов путинской России есть миф о том, что, нынешняя Россия – это бывший Советский Союз. ...