Таку думку висловив колишній глава Генштабу ВС РФ генерал армії Юрій Балуєвський, передають Патріоти України з посиланням на "КомерсантЪ".
При цьому наголошується, що можливості флотів США і РФ цілком дозволяють "не заходити на територію противника: боротьба флотів не має на увазі зближення кораблів". "Це рух з військово-морської бази Норфолк - швидше з все, такий показовий виступ, спадок з дипломатії колишніх років", - підкреслив він.
На його думку, ситуація в Середземному морі не дійде до реальних ударів з жодною зі сторін, все буде залежати від керівництва обох країн.
Полковник запасу Віктор Мураховський зазначає, що якщо до Середземного моря дійде тільки одне авіаносне угруповання, РФ легко відповість у разі потреби морською ракетною авіацією і підводними човнами. "Правда, швидше за все, цього не буде. Наприклад, близько Північної Кореї кружляли іноді і по три авіаносних угруповання, до ударів так і не доходило", - підкреслив він.
Крім того, експерт уточнив, що за той час, поки угрупування буде йти з Норфолка - а це не менше шести днів, - ситуація в регіоні може змінитися "кілька разів".
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...