Хіти тижня. Історія, яка ніколи не відбувалася в середині січня шістнадцятого під Волновахою, або хто підірвав колону терористів

Волонтер Мартін Брест переказав кумедний діалог, який стався під час наради керівництва однієї з бригад у зоні АТО на Донбасі.

Відповідний запис з'явився на сторінці Бреста у Facebook, передають Патріоти України.

За словами волонтера, керівництво спробувало з'ясувати, хто з українських бійців знищив колону терористів на Донбасі. Однак жоден із присутніх на місці офіцерів не наважився в цьому зізнатися, щоб не потрапити під покарання через порушення Мінських угод.

Далі - мовою оригіналу:

"Нарада в бригаде. Расширенная, сидит человек пятьдесят.

Нарада идет два с половиной часа, уже нудно, кирпичный зал на первом этаже недостроя с трудом вмещает всех. Хочется курить, кофе и обратно домой. То есть на позицию.

Половина дремлет.

Комбриг: Так, последний вопрос (все облегченно вздыхают). Позавчера под П. расхреначили колонну сепаров. Два Урала и какая-то броня. Один был с бэка, второй - человек двенадцать. Положили хорошо, со второго раза накрыли. По перехвату - мрак, супостат в ах.е. У меня один вопрос.Кто?

Все молчат и мнутся. Замкомбрига обводит всех тяжелым взором и вздыхает.

Комбриг: Начальник артиллерии, есть что сказать?

Начарты (поднимается, одергивает пиксельную куртку): Весь бэка на складе, кроме выданного. Перерасхода нет. Учбові стрільби проводяться згідно плану на місяць.

Комбриг: Понятно. Учбові стрільби... так. Командир артдивизиона?

Комдив (всхрапывает, открывает глаза, очумело вертит головой, встает): Доповідаю. Комплектність дивізіону - сорок п'ять відсотків, дві машини не боєготові, основна потреба - стволи та ПММ, але наш гсмщик, скотина, я ж вам доповідав...

Комбриг: Короче! Ты или нет?

Комдив: Нет.

Комбриг: Понятно... таааак... командир реактивщиков?

Комбатр: Я за него! Это не мы. Нам нельзя. Но если можно - вы только скажите...

Комбриг: Ладно, ладно. Не торопись, будет и у тебя возможность. Кто остался? Командир танкового батальона?

Комбат: Без подій.

Комбриг: Хм. Ты работал?

Комбат: Все танки стоят в А., обсе проверяет.

Комбриг: Слушай. Колонну уработали хорошо. Дело пахнет орденом. Я спрашиваю - это ты?

Комбат (задумчиво): Орденом... орден - это замечательно. Хотя... Орден дадут или нет - неизвестно. А звиздюлей можно прямо сейчас отхватить. (решительно) Нет. Не я."

"Ця історія не має нічого спільного з реальністю і ніколи не відбувалася в середині січня шістнадцятого року в Волноваському районі Донецької області", - підвів підсумок розповіді Брест.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Найстаріші в світі сіамські близнята померли у віці 68 років. У них ніхто не вірив, а вони запевняли: "У нас було хороше життя"

середа, 8 липень 2020, 8:50

Ронні і Донні Гейлон померли у віці 68 років 4 липня в Дейтоні, штат Огайо. Вони були з'єднані в талії. У кожного брата було своє серце, живіт і набір рук і ніг. Найстаріші сіамські близнята в світі померли у віці 68 років 4 липня. Про це повідомляє са...

5 прогнозів: Що чекає світ через 13 років

середа, 8 липень 2020, 8:25

Названо 5 технологій які можуть суттєво змінити світ через 13 років. Підприємці Майк Мораді та Лін Янг в колонці для Weforum перераховують п'ять технологій, які вплинуть на наше життя, повідомляють Патріоти України.