Хіти тижня. Прогноз невтішний: Чому китайські танки "VT4" витіснять українські "Оплоти" зі світового ринку (фото, відео)

Експерт пояснив, які цілі стоять за призупиненням російської агресії проти України, продовження якої могло призвести до нових санкцій.

Фото:imagecdn3.luxnet.ua

Нескінченне утримання влади в своїх руках і постійне збагачення є основною метою президента Росії Володимира Путіна. Про це у своїй колонці на "Апострофі" написав російський фінансист і блогер Слава Рабінович, передають Патріоти України.

На думку експерта, саме дані цілі стоять за призупиненням російської агресії проти України, продовження якої могло призвести до нових санкцій.

"Тому що це суперечило його цілям, найголовніша з яких – нескінченне утримування влади для нескінченного збагачення. Тому, що він розумів, що будь-яка ескалація за межами тієї риси, яку йому накреслили, спричинить за собою військову поразку і повний економічний колапс, що в свою чергу призведе до неминучої зміни режиму", - зазначив експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Історія Путіна підходить до кінця: так вже було з Іваном IV Грозним та Павлом І", - Каспрук

п’ятниця, 22 лютий 2019, 0:10

"Путін став сучасним політичним Геростратом. Яку спадщину залишить Путін після себе своїй країні? Бідність, "убиту" економіку, етнічну ворожнечу. Тільки з точки зору Герострата таку поведінку можна назвати раціональною", - пише у своєму блозі Віктор Ка...

"Современный аналог "железного занавеса" на Россию опускается прямо на глазах", - Анти-Колорадос

п’ятниця, 22 лютий 2019, 0:00

Скоро будуть виїзні візи і "лепрозорій" перейде на закритий режим. "Как-то раз мы вели речь о перспективах сосуществования с Московией и пришли к выводу о том, что без рва с нильскими крокодилами на границе с нею – никак не обойтись. Этот простой и чис...