Хіти тижня. Прогноз невтішний: Чому китайські танки "VT4" витіснять українські "Оплоти" зі світового ринку (фото, відео)

Експерт пояснив, які цілі стоять за призупиненням російської агресії проти України, продовження якої могло призвести до нових санкцій.

Фото:imagecdn3.luxnet.ua

Нескінченне утримання влади в своїх руках і постійне збагачення є основною метою президента Росії Володимира Путіна. Про це у своїй колонці на "Апострофі" написав російський фінансист і блогер Слава Рабінович, передають Патріоти України.

На думку експерта, саме дані цілі стоять за призупиненням російської агресії проти України, продовження якої могло призвести до нових санкцій.

"Тому що це суперечило його цілям, найголовніша з яких – нескінченне утримування влади для нескінченного збагачення. Тому, що він розумів, що будь-яка ескалація за межами тієї риси, яку йому накреслили, спричинить за собою військову поразку і повний економічний колапс, що в свою чергу призведе до неминучої зміни режиму", - зазначив експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Лети, шарик, лети. Наша жовто-блакитна надежда!" - блогер про "диверсію" на Донбасі

понеділок, 19 листопад 2018, 16:30

"Оккупированный Донецьк. Такая новость. Я плакала от счастья. Посидели с подружками. Чай, вино, домашние коржики, бисквитики. Все ж рукодельницы. Руки оттуда, откуда положено", - пише у своєму блозі Марина Григорьєва, повідомляють Патріоти України, і п...

"Вслед за Гейдрихом, или Зачем Кремлю нужен свой президент Интерпола", - блогер

понеділок, 19 листопад 2018, 15:56

Росіянин на посту глави Інтерполу може влаштувати терор, переслідуючи тих, хто заважає режиму Путіна. "Прогнозы, предрекающие российскому генерал-майору Александру Прокопчуку неизбежное избрание 21 ноября президентом Интерпола,поскольку у его единствен...