Хіти тижня. Прогноз невтішний: Чому китайські танки "VT4" витіснять українські "Оплоти" зі світового ринку (фото, відео)

Експерт пояснив, які цілі стоять за призупиненням російської агресії проти України, продовження якої могло призвести до нових санкцій.

Фото:imagecdn3.luxnet.ua

Нескінченне утримання влади в своїх руках і постійне збагачення є основною метою президента Росії Володимира Путіна. Про це у своїй колонці на "Апострофі" написав російський фінансист і блогер Слава Рабінович, передають Патріоти України.

На думку експерта, саме дані цілі стоять за призупиненням російської агресії проти України, продовження якої могло призвести до нових санкцій.

"Тому що це суперечило його цілям, найголовніша з яких – нескінченне утримування влади для нескінченного збагачення. Тому, що він розумів, що будь-яка ескалація за межами тієї риси, яку йому накреслили, спричинить за собою військову поразку і повний економічний колапс, що в свою чергу призведе до неминучої зміни режиму", - зазначив експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В тупике, или Как после смерти Захарченко "ополченцы" морально разложились", - Жирохов

середа, 19 вересень 2018, 16:11

"Последние события на оккупированных территориях Донецкой области - особенно после ликвидации Захарченко - крайне отрицательно сказались на моральном состоянии боевиков", - пише у своєму блозі Михайло Жирохов, повідомляють Патріоти України, та продовжу...

Хіти тижня. "Похоже на то, что брифинга "солсберецких паломников" было недостаточно, и в Москве решили повторить", - Анти-Колорадос

середа, 19 вересень 2018, 16:00

Як і слід було очікувати, чим більше пацієнти розповідають про "житіє своє", тим більше стає зрозуміло, що це - брехуни, причому - брехуни-невдахи. "Правда упала, как мокрые, тяжелые штаны. Москва решила дать еще один залп из главного калибра, крейсера...