Хіти тижня. "Коломия - це базарний свинарник": Журналіст розкритикував одне з найпопулярніших туристичних міст (фото)

Перлина Івано-Франківщини прикро вражає безгосподарністю "батьків міста". Осередок з давніми традиціями та історією, з таким потенціалом пропадає, бо опинився "в руках ідіотів...", вважає автор

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сторінку --- у соціальній мережі Facebook. Далі - словами автора.

Василь Крутчак, журналіст

За два дні був в Коломиї і Яремче. Яремче - реально круто. За останні роки дуже сильно все змінилось в позитивну сторону. Відчувається, що місцева влада зацікавлена в розвитку та комфорті міста.

Коломия з точністю і навпаки - базарний свинарник. Жлобні вивіски магазинів одна на одній в центральній частині міста.

Заїзджав в село Гвіздець, Коломийського району, там знаходиться недіючий Бернадинський монастир і костел непорочного зачаття найсвятішої Діви Марії (1735р.) в аварійному стані.

І таких будівель в Коломиї та Коломийському районі, які б могли притягувати туристів достатнього, якщо б вони були в належному стані!

Але здається, що місцеві чиновники х#й ложили на Бернадиський монастир та на решту будівель. Їм простіше понакладати жлобських ларьочків по всьому центру міста (без відповідної документації) і косити бабло за оренду.

Або організувати «Клуб коломийців» і як ті долбо#оби гратись в масонів і мірятись між собою х#ями.

Коментатори підтримали журналіста:Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Як я отримувала водійські права в Америці", - українська журналістка

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:45

Із закордонними водійськими правами у США можна їздити лише кілька місяців. "Із теорією все просто: вивчаєш правила штату, далі у додатку на телефоні тренуєшся проходити пробні тести і потім складаєш іспит у найближчому відділку DMV. «Ти звідки, з Німе...

Хіти тижня. 10 причин, чому вам слід їсти яблука

вівторок, 22 жовтень 2019, 22:30

Хрумкі, соковиті, корисні, ще й недорого коштують - усе це про яблука! 10 причин, чому яблука корисні для здоров’я, - передають Патріоти України з посиланням на Healthline.