
Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сторінку --- у соціальній мережі Facebook. Далі - словами автора.

За два дні був в Коломиї і Яремче. Яремче - реально круто. За останні роки дуже сильно все змінилось в позитивну сторону. Відчувається, що місцева влада зацікавлена в розвитку та комфорті міста.
Коломия з точністю і навпаки - базарний свинарник. Жлобні вивіски магазинів одна на одній в центральній частині міста.
Заїзджав в село Гвіздець, Коломийського району, там знаходиться недіючий Бернадинський монастир і костел непорочного зачаття найсвятішої Діви Марії (1735р.) в аварійному стані.
І таких будівель в Коломиї та Коломийському районі, які б могли притягувати туристів достатнього, якщо б вони були в належному стані!
Але здається, що місцеві чиновники х#й ложили на Бернадиський монастир та на решту будівель. Їм простіше понакладати жлобських ларьочків по всьому центру міста (без відповідної документації) і косити бабло за оренду.
Або організувати «Клуб коломийців» і як ті долбо#оби гратись в масонів і мірятись між собою х#ями.





Коментатори підтримали журналіста:

У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...