Хіти тижня. 'Медведєв пішов проти Путіна'': Відомий журналіст розповів про розкол у Кремлі (відео)

Введення Росією санкцій проти України свідчить про те, що прем'єр-міністр країни-агресора Дмитро Медведєв пішов наперекір президенту Володимиру Путіну.

Адже на великій щорічній прес-конференції лідер росіян заявляв, що сподівається на відновлення хороших відносин із сусідньою країною через економічні зв'язки. На розбіжності політичної еліти Російської Федерації звернув увагу український журналіст Роман Цимбалюк у своєму відеоблозі на Youtube, передають Патріоти України.

"Такими кроками Дмитро Анатолійович Медведєв фактично пішов проти волі, проти слова президента Росії. Адже не минув ще тиждень від його великої прес-конференції. А саме там він сказав, що це керівництво України обмежує економічні зв'язки наших двох прекрасних країн. Крім того, Путін розраховує, що саме економіка колись, у не дуже близькому або близькому майбутньому, сприятиме налагодженню відносин між двома державами. А що ми бачимо на практиці? Це ж фактично ніж у спину", — зазначив він.

Так, додав журналіст, Росія зруйнувала власний міф про те, що саме Україна та її керівництво розриває економічні зв'язки, заважає роботі бізнесменів двох країн і взагалі зароблянню грошей.

Крім того, Цимбалюк звернув увагу і на те, що версії представників Кремля про причини введення санкцій проти України відрізняються не тільки від риторики Путіна, а й суттєво між собою.

"Якщо Медведєв пояснює, що він увів санкції, щоб підтримати Росію і росіян, то його заступник, міністр фінансів каже, що це все реакція на так званий Керченський інцидент. Це коли Росія напала на українські кораблі в нейтральних водах Чорного моря. До того ж товариш Силуанов навіть розмірковує, що і надалі Росія буде діяти так само. І тут виникає запитання: невже вони не слухаються Путіна? Або все таки цар хороший, а бояри погані?" — підсумував журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Эскалация репрессий сверху в России уже может вызвать эффект бумеранга снизу", - політолог

субота, 21 вересень 2019, 16:15

Для самої влади, яка не має інших критеріїв сили, відмова від насильства - прояв слабкості. "Все, что делает сегодня Кремль на политическом поле, говорит об одном: механизмы правления, которые существовали на протяжении двух десятков лет, себя исчерпал...

"Дорогой президент и все органы самоуправления судей – вы не хотите выгнать судей, которые так лояльны к сепарам?" - Сазонов

субота, 21 вересень 2019, 15:45

Мера Торецька та і інших чиновників, які допомагали бойовикам і відразу перейшли на бік банди Стрєлкова, суд... виправдав. "Типичная проблема журналиста – статья уже есть в голове, а ты не знаешь, с чего начать. Я в таких случаях советую начинать с тог...