Хіти тижня. "Нам по**й на Україну!": Позиція безрідного виродка, - Буткевич

Українцям, які хочуть слухати виконавців, які їздять із гастролями в окупований Крим, слід зізнатися, що їм все одно, що буде з Україною.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Богдан Буткевич, передають Патріоти України.

"А давайте ті, хто хоче слухати в Україні російських музикантів, які їздять у Крим, чесно скажуть: нам по**й на Україну. Нам по**й на Україну і те, що у неї відгризли 6% території. Нам по**й, чи повернуть Крим", - написав Буткевич.

Він наголосив, що також таким людям все одно, що подібні поїздки на окуповану територію відокремлюють її від повернення в Україну.

"Нам по**й на те, що кожен день на фронті гинуть кілька людей, які там воюють якраз за те, щоб ці 6% не перетворилися в 66%. Нам по**й на тисячі загиблих і мільйони біженців", - зазначив Буткевич.

Він наголосив, що такі люди керуються тільки одним бажанням - слухати конкретного виконавця, тому що так простіше.

"Нам не по**й тільки на самих себе і свої особисті примхи. Чи має така позиція право на життя? Під час війни? Повною мірою. Тільки це позиція безрідного виродка. Який не заслуговує ні поваги, ні уваги. Крапка", - підсумував Буткевич.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Камені з неба: "Росіяни масово тікають з Криму", - Чибісов

понеділок, 25 березень 2019, 17:00

"З моменту окупації українського півострова кремлівські злочинці займалися підготовкою до другого "референдуму", який вони дуже хочуть провести "за всіма демократичними нормами", мовляв, перший раз світ не визнав, але ж давайте знову спробуємо", - пише...

"Кремль готовий купити Україну", - Портников

понеділок, 25 березень 2019, 16:58

"До того ж цей сигнал адресований не тільки Бойку і Медведчуку. Я б навіть сказав інакше - через Бойка і Медведчука він переданий українському політичному класу, олігархам, підприємцям. А вже зацікавлені особи зможуть передати його українському народов...