Хіти тижня. Не навчання "Захід-2017": Бутусов назвав найкращий момент для повномасштабного вторгнення Росії

Кремль може скористатися «розгойдуванням ситуації всередині країни», яка традиційно має місце під час виборчих кампаній.

Юрій Бутусов. Фото: Facenews.ua.

Небезпеку повномасштабного вторгнення Росії в Україну не слід пов'язувати з російсько-білоруськими навчаннями «Захід-2017»; для цього Кремль, скоріше, скористається черговим «розгойдуванням ситуації всередині країни», яке незмінно супроводжує будь-які вибори. Таку думку «Обозревателю» висловив військовий експерт, журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

«Само по собі проведення військових навчань на кордонах з Україною з боку країни, з якої ми де-факто знаходимося в стані війни, завжди викликає увагу і тривогу. Але стратегічна, військово-політична обстановка не створює передумов для вторгнення в Україну. Ми повинні розуміти, що прямо зараз великого вторгнення не буде», - переконаний він.

На думку Бутусова, з більшою ймовірністю Кремль може скористатися «розгойдуванням ситуації всередині країни», яка традиційно має місце під час виборчих кампаній. «Завжди будуть певні потрясіння, пов'язані зі зміною влади», - зауважив він. «Для Росії один з сценаріїв впливу на українську політику - це військове вторгнення, що вона і показує», - нагадав експерт.

Україна знаходиться «в уразливому становищі», - констатував він. Одночасно «Росія показує, що вторгнення може статися в будь-який момент». Таким чином, «для нас це виклик, демонстрація того, що загроза нікуди не йде і ворог готовий. Насправді цим перемир'ям ми зобов'язані міжнародному дипломатичному тиску, опору нашої армії. Але це ще не означає, що ми від цієї війни далеко», - підкреслив Бутусов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Это не Россия, или Украина глазами м*скаля, который живет в Киеве", - блогер

середа, 18 вересень 2019, 0:03

"Один лайк - один факт. Вынесено из твиттера", - пише у своєму блозі Володимир Мальцев, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Для начала. Украина - это не Россия. Ни маленькая Россия, ни часть России. Это совершенно отдельная страна, иначе устр...

З архіву ПУ. "Эта дерзкая операция войдет в историю войны в воздухе! ВВС Израиля незаметно для РФ разбомбили объекты в зоне действия новейших российских ЗРК", - Бутусов

вівторок, 17 вересень 2019, 23:25

Рік тому сталася подія, котра підтвердила високий клас, а можливо підняла на новий рівень, ВПС Ізраїлю, і зганьбила "непереможну" російську армію. "Эта дерзкая операция войдет в историю войны в воздухе! ВВС Израиля незаметно для РФ разбомбили объекты ...