Хіти тижня. Не шок, не здивування, не розпач. Для мене - це лють! Держава вирішила судити Добровольця, янгола війни Лєру Бурлакову! - Приходько

За те, що вона відмовилася від тривалого совкового маринування на полігоні, і після чергової спроби законно повернутися на фронт - просто поїхала туди сама.

Лєра Бурлакова

Про це пише на своїй сторінці у Facebook журналіст і волонтер Назар Приходько, передають Патріоти України.

Лампасники з ГШ та ВП трактують це як "самоволку", хоча це світовий прецедент у воєнній практиці - судити за те, що Боєць втік НЕ з фронту, а НА фронт, бо в країні війна, і Лєра, як СПРАВЖНЯ бойова Дівчина вирішила, що з нею полігона досить, тим більше що на фронті вона з 2014-го.

Не дамо совку вирішувати долю Воїнів, ми і так за ці роки натерпілися невігластва та зневаги по відношенню до наших Захисників. Може вже досить? Наступне засідання 12.07.2017. Загрожує звільнення з лав та умовне, та навіть це - ГАНЬБИЩЕ! Тільки повне виправдання!!!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хлопці з моєї давньої команди

середа, 7 грудень 2022, 16:16

М'яч над сіткою. Павло Юліанович Новосєльський. — За джуринську солідарність, — відповідаю йому братніми обіймами... Олександр Горобець, письменник.

Чому Тищенко не нагодував котлетами голодного Єрмака? Тому, що Коля жлоб - Кокотюха

середа, 7 грудень 2022, 15:40

Микола Тищенко – жлоб. Це доведено останньою сповіддю Офісу президента, де говорилося, як всі очільники держави в перші дні гарячої фази війни їли лише мівіну, розведену теплою водою. У мене шість хрещеників. Вкупі з хресними батьками мого сина – більш...