Хіти тижня. "Олігархічно-кланова система атакує НАБУ, відчувши реальну загрозу" - генерал-лейтенант зовнішньої розвідки

На думку Василя Богдана, Служба безпеки України не має займатися боротьбою з корупцією.

Фото: Радіо Свобода.Протистояння між правоохоронними органами України підриває довіру Заходу до влади країни, заявив виданню "ГОРДОН" ветеран зовнішньої розвідки генерал-лейтенант Василь Богдан, коментуючи оприлюднення Генпрокуратурою даних агентів НАБУ, що працюють під прикриттям, передають Патріоти України.

"Олігархічно-кланова система, відчувши реальну загрозу покарання за фінансово-економічні злочини, почала боротьбу з антикорупційними структурами. Їх залучено до боротьби з корупцією у найвищих ешелонах влади. Але на виході ми маємо не ефективні результати, а нездорову конкуренцію, недовіру населення та необґрунтовані звинувачення на адресу одне одного. Усе це підхоплюють недружні до України медіа, які спотворюють ситуацію. У підсумку це підриває довіру Заходу до наших гілок влади, з'являються сумніви в їхній здатності боротися із корупцією. Це віддаляє євроатлантичні перспективи України. І все це в той час, коли на сході гинуть найкращі сини і дочки нашої країни", – наголосив Богдан.

На його думку, Служба безпеки України не має займатися боротьбою з корупцією.

"Брутальне втручання в діяльність НАБУ і САП нівелює всю їхню роботу і завдає непоправної шкоди національним інтересам України. Нашій нації не потрібна імпотентна влада, яка влаштовує лише олігархічно-кланове середовище. РНБО як орган, що координує зусилля у сфері нацбезпеки, має сказати своє слово. Ситуація виходить з-під контролю. Замість того, щоб боротися з корупцією, відповідні державні структури протистоять одна одній. Ту ж СБУ вже давно пора позбавити функції боротьби з корупцією. Це не завдання спецслужби – такими питаннями мають займатися правоохоронні органи. До того ж страждає і репутація України", – зазначив співрозмовник.

За його словами, дані агентів НАБУ, що працюють під прикриттям, є державною таємницею.

"Як узагалі можна було оприлюднювати дані агентів НАБУ? Це ж державна таємниця. У спецслужбах і правоохоронних органах є певні категорії працівників, інформація про яких є закритою для суспільства. Так, НАБУ не ідеальне, але воно дає результати. Тому його хочуть зробити залежним. Щойно НАБУ почало підбиратися до тих, хто керує корупцією в Україні, одразу ж бюро почали атакувати. Що стосується співпраці НАБУ із ФБР, то всі партнерські відносини між спецслужбами та правоохоронними органами регулює законодавство. Свій дозвіл на контакти з іноземними структурами також дає і президент", – резюмував Богдан.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дуже "жирна" ціль: У ніч на 21 вересня Україна завдала масштабний удар по військовому аеродрому "Саки" в Криму

четвер, 21 вересень 2023, 11:35

В атаці взяли участь кілька хвиль БПЛА та ракети "Нептун". Саме ці безпілотники використовують росіяни для координації власних повітряних атак, а також як бойовий ударний дрон. Удари Служби безпеки та Військово-морських сил влучили в ціль і завдали с...

"Ніхто в Росії Путіна в Гаагу пакувати не буде": Кондратюк описав можливий сценарій розвитку подій у РФ

четвер, 21 вересень 2023, 8:25

Російські так звані еліти давно вже планують, а в силових органах і безпосередньо в збройних силах РФ давно визріває заколот щодо усунення президента Володимира Путіна. Але російський диктатор не відбудеться простим відстороненням від влади, його фізич...