Хіти тижня. "Отправили в утиль: Российский "Терминатор" замечен в Сирии", - Злий одесит

Дуже схоже на те, що дивного звіра БМПТ-72 просто спихнули Асаду.

 БМПТ-72. Фото: ЖЖ.Багатостраждальна сирійська земля все більше і більше стає схожою не тільки на плацдарм для реалізації своїх геополітичних амбіцій сильними (і не дуже) світу цього, але і в повноцінний випробувальний полігон, про що красномовно сказала поява в цій країні рідкісної БМПТ-72 "Термінатор-2 ". А буквально днями ця машина була помічена в провінції Хама, обвішана додатковими навісними блоками динамічного захисту. За наявною інформацією, "Термінатор-2" буде брати участь в деблокаді Дейр-ез-Зора. Про це пише блогер під ніком zloy_odessit, передають Патріоти України і цитують далі:

"Прежде всего пару слов о самом дивном звере БМПТ-72. Боевая машина поддержки пехоты, созданная на базе шасси танка Т-72 начала свой путь в далёком 2001 году. Тогда, именуясь Объект 199 "Рамка", она задумывалась как составная часть танковых подразделений для действий в городских условиях. Однако по ряду причин не вызвала особого энтузиазма у МО РФ. В итоге "Рамка" нашла пристанище в армии Казахстана, в количестве 10 единиц.

Тем не менее развитие БМПТ не остановилось, и в 2013 году был представлен первый (и единственный) "Терминатор-2". Но, как показала практика, грозный БМПТ-72 также не восхитил российскую офицерскую элиту. Вооруженный спаренными 30-мм пушками 2А42, пулеметом ПКТ 7,62 мм и управляемыми противотанковыми ракетами 9М120-1, он оказался менее эффективным стандартного Т-72/Т-90 даже в условиях городского боя. Однако...

Однако, как мы можем видеть, единственный экземпляр этой боевой машины сейчас находится в Сирии, где было принято решение провести его боевое тестирование. Кроме того, в середине июня в российском сегменте интернете стали настойчиво распространять информацию о том, что на "Уралвагонзаводе" будут налаживать серийное производство данных боевых машин, и первая партия составит не менее 10 единиц.

Не исключено, что в данном случае речь идет уже не столько об испытаниях "Терминатора", сколько о продаже его войскам Асада. То есть в какой-то мере то, что даже в МО РФ не одобрили, с удовольствием спихнули Асаду? Очень похоже на то".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вбивча краса": В мережі показали армійські фото красунь з України та НАТО

субота, 25 травень 2019, 7:10

У ЗСУ служать жінки, які нарівні справляються з більшістю чисто чоловічих обов'язків, що притаманні армійським будням. Відповідні фото опубліковано в Facebook, передають Патріоти України. На кадрах можна побачити усміхнених українок. Вони з вигляду, в ...

Дива сучасних перукарів: Як змінилась зачіска практично лисої дівчини (відео)

субота, 25 травень 2019, 6:55

Потрібно пам'ятати і вірити, що навіть з безвихідної ситуації є вихід. Деякі жінки страждають від облисіння, з яким практично марно боротися. Погодьтеся, одна справа, якщо у чоловіка випадає волосся і зовсім інша – якщо у жінки, вважають Патріоти Украї...