Хіти тижня. Православ'я, кажете? Скрепи? Мережу вразило фото із Москви

Багато мешканців російської столиці сповідують геть не православ'я.

Ілюстрація: pixabay.com

У мережі з'явилося фото із Москви, на якому зафіксована святкова молитва мусульман біля Соборної мечеті, повідомляють Патріоти України.

Так, на знімку можна побачити велику кількість людей, які зібралися в центрі російської столиці, щоб відсвяткувати Ураза-Байрам – ісламське свято, яке відзначається по завершенню посту Рамадан.

Фото викликало жваве обговорення в мережі, оскільки наочно доводить – Москва із православної потроху стає мусульманською столицею.

Росіяни зазначають, що такі знімки їх геть не радують, але погоджуються з тим, що мусульман в їхній країні стає все більше. Користувачі мережі із інших країн теж акцентують увагу на невтішній тенденції.

Автор: Анна Мартинюк, спеціально для Патріотів України

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...

Завод "Локомотив" із Удмуртії обіцяє допомогти росіянкам із імпортозаміщенням... гігієнічних прокладок

субота, 28 травень 2022, 0:12

"А для россиянок производством женских гигиенических прокладок теперь займется завод в Удмуртии, под названием "Локомотив". И это не шутка, такой новостью пестрят заголовки российских сайтов", - написала харківська блогерка Олена Кудренко на своїй стор...