Хіти тижня. "Премия "Золотая жопа" заслуженно переходит министру соцполитики Андрею Реве", - політтехнолог на зауваження вгодованого чиновника, що українці забагато їдять (відео)

На думку Реви, українці витрачають більше 50% своєї зарплати на їжу не тому, що їжа дорога, а зарплата маленька, а тому що їдять багато.

Міністр соціальної політики Андрій Рева

Про це пише на своїй сторінці у Facebook політтехнолог Дмитро Раїмов, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Мы. Едим. Много. Вот немцы тратят 15% з/п, а мы 50%, потому как едим много.

Ну теперь ясно откуда у нас столько ресторанов. Там все наши пенсионеры едят. С утра до вечера. Гады.

Мы. Едим. Много. Ну сказочный идиот. Министр социальной политики и похудения."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Середини ХVII століття: В архіві Швеції знайшли старовинну карту українського міста

п’ятниця, 23 лютий 2018, 6:08

Історики припускають, документ датується серединою ХVII століття. У мережі Фейсбук з’явився фрагмент старовинної карти Вінниччини. Її в групі «Історія Вінниці» опублікував Олександр Федоришен, передають Патріоти України. Знайшли відцифровану мапу у На...

Це вас здивує: ТОП-15 найцікавіших фактів про українську мову

п’ятниця, 23 лютий 2018, 5:45

Українська мова відрізняється від решти східнослов'янських мов своєю милозвучністю та унікальними словами та правилами. Журналісти зібрали цікаві факти про українську мову, які вас здивують, передають Патріоти України. Українська мова офіційно визнана ...