Хіти тижня. Про те, як російські "погранці" на КП бандерівщину розвели

Історія від Сергія Запорожського розповідає, як російське нехлюйство та байдужість працюють як вакцина від "руцкаго міра".

Патріоти України пропонують пряму мову автора.

Є у мене в Харкові тітка. Вирішила вона заощадити 1200 гривень і відправитися в Москву на автобусі. Я її попереджав, що на кордоні її чекає російське пекло. Інформацією володів. Не послухала мене тітка.

Вчора вона о 19.00 виїхала з Харкова і о 20.00 автобус був на кордоні. Попереду було 7 автобусів. Українські прикордонники пропустили 8 автобусів за 1 годину 45 хвилин.

А далі тітку чекав "русскій мір".

До речі, вона у мене не бандерівка. Леніна в Харкові охороняла, Кернеса славить... Я, звичайно, роботу із нею веду, по роззомбуванню, але треба визнати, що реалії "русскага міра" роззомбовують найкраще.

І минулої ночі сеанс раззомбування був просто шикарний.

Ці 8 автобусів простояли перед російським кордоном з 21.45 до 5.15. Тупо простояли. Потім почали перевіряти. Теж досить швидко.

І саме про це я попереджав тітку. Я знав, що російські прикордонники роблять просто западло. Спеціально знущаються. Безумовно, не самі. Є наказ згори.

І якби ж то, в цих автобусах були львів'яни. Але там же був харківський "русскій мір". Брати і сестри.

Загалом, тітка дещо зрозуміла. Уже без моїх слів. Спасибі, російським прикордонникам. Вони працюють на нас. На бандерівців.

Сергій ЗАПОРІЗЬКИЙ

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Час позбавляти недоімперію її годівниці: "Росія експортує Чорним морем мільйони тонн нафти на місяць", - Андрій Клименко

неділя, 1 жовтень 2023, 8:11

"Якщо росія на початку великої війни експортувала через Чорне море приблизно 3 млн. тонн сирої нафти на місяць, то зараз вона транспортує, був максимум три місяці тому, – 5 млн. тонн. Крім того, в них на початок великої війни було 2,5 млн. тонн на міся...

Обстріли окупантами певних міст та імітація наступу: Експерт назвав сценарії війни в Україні взимку

неділя, 1 жовтень 2023, 6:24

Взимку росіяни будуть продовжувати здійснювати обстріли енергоінфраструктури, прикордоння, Херсона, Запоріжжя, Кривого Рогу, Краматорська, а також можуть вдаватись до імітації наступу. Але для України з боку західних партнерів, ймовірно, буде розширена...