Хіти тижня. "П...зди - не п...зди, а приехать уже не сможешь!": Російський дизайнер обізвав Україну "регіоном Росії"

Артемій Лебедєв сподівався на інший ефект, але йому розповіли, що із географією в нього погано.

Артемій Лебедєв. Фото: ЖЖ.

Скандальний російський дизайнер Артемій Лебедєв заявив, що Україна - один з регіонів Росії. Про це він написав у своєму ЖЖ, передають Патріоти України.

"В России все просто - регионы в середине страны называются областями, а регионы по краям называются краями (а один регион прямо так и называется - Украина)", - написав Лебедєв. За його словами, є лише один виняток - Пермський край.

"Он находится в середине, но его по ошибке назвали краем, а не областью. Просто факт", - додав дизайнер.

Користувачі мережі активно коментують публікацію. "Про Украину ты в*тно-прилепинское сказал, потому что обиделся на запрет на въезд. И с безвизом ты спор проиграл. И разные украинцы и русские. И запомните: все россияне - дизайнеры, гопники, чиновники, в*тники, либералы - мы разные, никакие мы не братья. Как англичане и ирландцы, как сербы и хорваты. Вроде рядом, а х*юшки - абсолютно разные мировосприятия. Засим ариведерчи. И да визовый режим между нами - за*бок. Будем уважать друг друга, как интеллигентные люди", - отметил один из комментаторов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Три області Росії у вогні! ЗСУ накрили дронами важливий завод. Знищили топлітак. І це ще не все

середа, 28 лютий 2024, 8:05

Українські захисники запустили безпілотники одразу по трьох областях Російської Федерації. ЗСУ влучили у важливі цілі окупантів. Про це розповів політолог та військовий експерт Дмитро Снєгирьов. Куди саме завдали удару? Як це відобразиться на Росії? Як...

Народні прикмети на 28 лютого. Навіщо цього дня приносили з лісу гілочки сосни чи ялини

середа, 28 лютий 2024, 7:05

28 лютого в православному календарі день пам’яті преподобного Василя Сповідника. Преподобний Василій був монахом і аскетом, який виступав проти іконоборчого руху, що відбувався в Візантії в 8-9 століттях. Його відстоювання права на використання ікон у ...