
Під Кропивницьким ветеранів-добровольців батальйонів «Донбас» і «Айдар» жорстоко побили поліцейські і Нацгвардійці. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Ігор Громов, передають Патріоти України.
«Ветеранів батальйонів «Донбас» і «Айдар» жорстоко упакували нацгвардійці, у багатьох серйозні травми - вибиті зуби, травми голови і т.д.» - йдеться в повідомленні. За його інформацією, в селі під Кропивницьким місцеві фермери звернулися за допомогою до добровольців через те, що рейдери не давали селянам проводити підготовку до жнив.
«На захист фермерів стали добровольці. Через деякий час на стороні рейдерів стали загони поліції і Нацгвардії, які без пояснення причин накинулися на ветеранів», - йдеться в повідомленні. Учасник подій Оля Воліна повідомляє, що добровольців «оточувала Нацгвардія»: «Пацанів запакували. Чоловік 30. Зараз порахувати не можемо. Хто де. Сидимо в посадках. У наших, кого пакували, розбиті голови, вибиті зуби, сильно били ногами. Такого звірства давно не бачила ... ».
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...