Хіти тижня. То, что Путина опустили, очевидно. Самый интересный вопрос - как он будет реагировать на это, - Боровой

Опозиціонер вважає, що вирішення проблем по Сирії та Україні, які вже назріли, будуть відбуватися в результаті переважно зовнішнього впливу.

Володимир Путін. Ілюстрація:ТСН

"То, что Путина опустили, очевидно." - пише у своєму Facebook російський опозиціонер Костянтин Боровой, передають Патріоти України, продовжуючи:

Самый интересный вопрос - как он будет реагировать на это, что последует в ближайшее время.

Психо-физиологическая модель Путина, которая говорит о той стадии параноидального состояния, когда критика отключена, когда новая информация воспринимается, как не соответствующая действительности, позволяет утверждать две вещи:

1. Что-то изменить в своей тактике и стратегии он просто не может из-за статуса своего состояния. Старая стратегия будет продолжена.

2. Решения проблем по Сирии и Украине, которые уже назрели, будут происходить в результате преимущественно внешнего воздействия.

Украине приготовиться.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Час позбавляти недоімперію її годівниці: "Росія експортує Чорним морем мільйони тонн нафти на місяць", - Андрій Клименко

неділя, 1 жовтень 2023, 8:11

"Якщо росія на початку великої війни експортувала через Чорне море приблизно 3 млн. тонн сирої нафти на місяць, то зараз вона транспортує, був максимум три місяці тому, – 5 млн. тонн. Крім того, в них на початок великої війни було 2,5 млн. тонн на міся...

Обстріли окупантами певних міст та імітація наступу: Експерт назвав сценарії війни в Україні взимку

неділя, 1 жовтень 2023, 6:24

Взимку росіяни будуть продовжувати здійснювати обстріли енергоінфраструктури, прикордоння, Херсона, Запоріжжя, Кривого Рогу, Краматорська, а також можуть вдаватись до імітації наступу. Але для України з боку західних партнерів, ймовірно, буде розширена...